POD WIATR - kolejny polski film na Netflix. O czym będzie? Kiedy premiera?

2022-01-13 12:57 Leon Pietrzak
Pod wiatr
Autor: Materiały prasowe Netflix

Hel, słońce, morze, kitesurfing, wakacje, muzyka i pierwsza miłość, która na zawsze odmieni życie nastoletniej nieśmiałej Ani i szalonego surfera Michała. Pod wiatr w reżyserii Kristoffera Rusa to kolejny polski film Netflix dla młodych widzów. Kiedy premiera?

Pod wiatr - nowy polski film na Netflix. Kiedy premiera? Streamingowy gigant ponownie inwestuje w polskie filmy i jeszcze zimą 2022 r. będziemy mogli podziwiać efekt współpracy Netfliksa z reżyserem Kristofferem Rusem. Ostatnio wielkim zainteresowaniem cieszy się produkcja Macieja Kawulskiego - "Jak pokochałam gangstera", która bije rekordy popularności w serwisie. Nic dziwnego, że firma planuje nowe filmy w Polsce. "Pod Wiatr" to już kolejna propozycja, w której zobaczymy przygodę szalonego surfera i nieśmiałej nastolatki.

Pod wiatr - opis filmu. O czym będzie polska produkcja?

Ona ukończyła prestiżowe warszawskie liceum i dostała się na medycynę w Londynie. On pracuje jako instruktor kitesurfingu nad morzem dzięki czemu łączy zarabianie pieniędzy oraz pasję. Poznają się na Helu. Niezwykły urok chłopaka powoduje, że dziewczyna przekracza swoje granice i wkracza w zupełnie nieznany świat kitesurfingu, muzyki i zabawy. Rodzące się między nimi uczucie nie podoba się ani jej rodzinie, ani jego przyjaciołom. Czy związek Ani i Michała jest na tyle silny, że pokona przeciwności i stanie się czymś więcej niż tylko wakacyjną miłością?

Sonda
Czy lubisz oglądać polskie produkcje na Netflix?

Pod wiatr - obsada

W roli Ani zobaczymy Sonię Mietielicę, z kolei Michała zagra Jakub Sasak. Nie zabraknie polskiego zespołu Bitamina oraz Wojciecha Gąssowskiego. Na ekranie pojawi się również Waleria Gorobets, Sebastian Dela, Agnieszka Żulewska, Marcin Perchuć, Sonia Bohosiewicz, Grzegorz Małecki, Marta Ojrzyńska, Ilona Ostrowska, Kornelia Strzelecka, Jakub Kuzia, Jakub Czachor, Włodzimierz Press i Karol Dziuba.

Pod wiatr - kiedy premiera?

Hel, słońce, morze, kitesurfing, wakacje, muzyka i pierwsza miłość - właśnie taki klimat będzie miała nowa polska produkcja na Netflix. Film "Pod wiatr" pojawi się w serwisie już 10 lutego 2022 r. 

Stranger Things 4, Skazana, Euforia 2 [NOWOŚCI Netflix, Player, HBO] | ESKA XD - Hotplota #39
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE