Pod powierzchnią sezon 2, odc. 2: Bryszewska rozpoczyna śledztwo w sprawie Maksa. Iga znów ucieknie?

2019-10-22 12:53
Pod powierzchnią
Autor: Materiały Prasowe

Marta wraca do szkoły po dłuższej nieobecności. W tym samym czasie Bartek ponownie obejmuje stanowisko dyrektora. Między małżonkami dochodzi do konfrontacji. W tym czasie Ola zostaje przesłuchana przez Byszewską. Grozi jej więzienie. Niespodziewanie nastolatkę odwiedza w domu Marta. Czy Gajewska wniesie o areszt dla Oli?

Pod powierzchnią sezon 2, odc. 2: streszczenie. Co się wydarzy w kolejnym odcinku serialu? Marta i Bartek wiedzą już, że ich synek wcale nie zginął. Okoliczności, w jakich go stracili, nadal jednak pozostają ogromną zagadką. Marta nie zamierza się poddać i z pewnością zrobi wszystko, aby dowiedzieć się, co stało się przed laty.

Pod powierzchnią sezon 2, odc. 2: streszczenie

Podczas gdy Marta ponownie zbliża się do Maćka, Bartek stara się odzyskać zaufanie Oli. Równocześnie Byszewska na własną rękę prowadzi śledztwo w sprawie Maksa. Przeszukuje mieszkanie swojego syna – Radka i odkrywa kolejne szczegóły dotyczące wydarzeń sprzed lat. Czy zdąży odnaleźć Igę, zanim ta zniknie razem z porwanym chłopcem?

Pod powierzchnią sezon 2 online. Gdzie oglądać?

Na TVN emisja 2 sezonu Pod powierzchnią rozpoczęła się od wtorku 22 października. Jednocześnie serial można śledzić także online za pośrednictwem platformy Player.

NAJNOWSZE