Plotkara - ile odcinków liczy nowa wersja serialu? Kiedy premiera?

Plotkara
Autor: Giovanni Rufino / ? The CW / Courtesy Everett Collection

Plotkara, czyli opowieść o bogatych nastolatkach z nowojorskiego Upper East Side oraz o ich codziennych problemach i miłosnych perypetiach zadebiutowała w telewizji w 2007 roku. Produkcja doczekała się aż sześciu sezonów, a ostatni z nich miał premierę w 2012 roku. Od miesięcy trwają prace nad kontynuacją hitu. Ile odcinków będzie liczyć nowa odsłona serialu? Kiedy premiera nowych odcinków? Sprawdźcie!

Plotkara - kiedy premiera? Za kontynuację Plotkary odpowiada HBO Max. Akcja nowych odcinków kultowego serialu będzie mieć miejsce 8 lat od wydarzeń z ostatniego odcinka hitu. Bohaterami będzie grupa bogatych nastolatków z nowojorskiej elity, którzy będą mierzyć się z nową Plotkarą. W kontynuacji serialu wystąpią: Emily Alyn Lind, Whitney Peak, Johnathan Fernandez, Eli Brown, Jason Gotay, a także Tavi Gevinson.

Kozacka miłość VS Więzień miłości. Czym się różnią te seriale? | ESKA XD - Hotplota #21

Plotkara - ile odcinków liczy kontynuacja?

W nowych odcinkach Plotkary widzowie będą mieli okazję sprawdzić, jak zmieniły się media społecznościowe, Nowy Jork, a także elity w nim mieszkające. Głównymi bohaterami serialu będą uczniowie Constance Billard Academy, elitarnej szkoły, do którego uczęszczały Serena oraz Blair. Niestety w obsadzie produkcji nie zobaczymy gwiazd dotychczasowych 6 sezonów Plotkary. Ich miejsce zajmie między innymi Emily Alyn Lind oraz Johnathan Fernandez. Nowa odsłona hitu z ich udziałem będzie się składać z 10 odcinków, które zadebiutują na platformie HBO Max już 8 lipca 2021 roku.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE