PLOTKARA 2: nowe tajemnice i intrygi [FOTOGALERIA]

2012-11-06 7:48
Foto
Autor: eska.pl/cinema Ilustracja zastępcza

Od 5 listopada, telewizja TVN 7 rozpoczyna emisję drugiego sezonu "Plotkary". Tym razem bohaterów serialu spotykamy w Hamptons, na kilka dni przed zakończeniem wakacji.

W drugim sezonie "Plotkary" widzowie będą śledzić rosnącą popularność Sereny, która staje się nowojorską "dziewczyną z okładki". Czy status królowej Manhattanu nie okaże się brzemieniem, zwłaszcza gdy zaczną się ujawniać niebezpieczne cechy charakteru dziewczyny? Nawet Dan, który próbuje zachować dobre relacje z Sereną po ich rozstaniu, dowie się, do czego tak naprawdę zdolna jest dziewczyna.

Blair spotyka się z kimś spoza swojej ligi. Prowadzi to do kolejnych kłopotów - nie jedynych jak się okaże... Pełen skrajnych uczuć związek Blair i Chucka wejdzie w nową fazę, a chłopak, który w głębi ducha żałuje swojej decyzji o rozstaniu z Blair będzie chciał ukarać za swój błąd wszystkich wokół, z Blair włącznie.

Nate wywoła skandal wiążąc się ze starszą od siebie kobietą i jednocześnie będzie borykał się z problemami finansowymi po tym jak jego ojciec trafił do więzienia. Czy poradzi sobie?

"Kopciuszek" Jenny rozpoczyna pracę w atelier matki Blair, Eleanor. Dziewczyna nawiązuje przyjaźń z modelką, która wprowadza ją w pełen niebezpieczeństw świat mody.

W między czasie Rufus uświadamia sobie, że marzenia, z których zrezygnował, są wciąż dla niego ważne i w związku z tym musi wybrać, którą ścieżką podążyć. Jak to wpłynie na jego relacje z otoczeniem?

Emisja serialu "Plotkara" od poniedziałku do piątku o godzinie 18:00 na antenie TVN 7.

źródło/fot - materiały prasowe

PD

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE