Piotr Bałtroczyk: żona, partnerka, dzieci, wzrost, wiek, gospodarstwo, gdzie mieszka?

2021-06-24 11:52 Alicja Wójcik
Piotr Bałtroczyk
Autor: Piotr Matusewicz/East News

Piotr Bałtroczyk: żona, partnerka, dzieci, wzrost, gospodarstwo, gdzie mieszka? Te zapytania na temat polskiego dziennikarza i konferansjera ciekawią was najbardziej. Zbieramy odpowiedzi na nie w jednym newsie. W 1987 roku Piotr Bałtroczyk ukończył Uniwersytet Warszawski na wydziale dziennikarstwa. Przez wiele lat związany był z Telewizją Polską, był gospodarzem wielu programów m.in. Zwyczajni niezwyczajni, Pegaz czy Kochamy polskie komedie.

Piotr Bałtroczyk: żona, partnerka, dzieci, wzrost, wiek, gospodarstwo, gdzie mieszka? Te frazy na temat konferansjera wpisujecie w Google najczęściej. Co warto wiedzieć o Piotrze Bałtroczyku? Brał udział w improwizowanej parodii opery mydlanej Spadkobiercy, która emitowana była w TV4. Największą rozpoznawalność przyniosło mu jednak prowadzenie programów czy wydarzeń kabaretowych m.in. SuperHit Festiwal w Polsacie. Występuje również jako stand-uper.

Piotr Bałtroczyk: żona, partnerka

Jak podaje fakt,pl, żoną Piotra Bałtroczyka jest Grażyna, którą zna jeszcze z czasów podstawówki.

Piotr Bałtroczyk: dzieci

Piotr Bałtroczyk ma dwóch synów z poprzedniego związku: Kacpra i Piotra.

Piotr Bałtroczyk: wzrost

W sieci trudno znaleźć informację, ile dokładnie wzrostu ma Piotr Bałtroczyk, jednak ze zdjęć, na których znajduje się konferansjer, można wywnioskować, że jest on dość wysokiego wzrostu.

Piotr Bałtroczyk: wiek

Piotr Bałtroczyk urodził się 4 grudnia 1961 w Olsztynie, w 2021 roku skończy 60 lat.

Piotr Bałtroczyk: gospodarstwo

W wywiadzie dla Polityki Piotr Bałtroczyk wyznał, że ma ekologiczne gospodarstwo i ziemie, na których uprawia łubin, orkisz, jęczmień, owies.

Piotr Bałtroczyk: gdzie mieszka?

Gospodarstwo Piotra Bałtroczyka znajduje się pod Olsztynem.

ESKA XD #025 - EKIPA, IGRZYSKA TOKIO, SPRZEDAWCY SAMOCHODÓW
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE