"Pierwsza miłość" - wielki powrót Dominiki! Bliźniaczka Marysi spotyka na swojej drodze godną siebie przeciwniczkę

Nowy sezon "Pierwszej miłości" od samego początku wywołuje wśród widzów sporo emocji. Byliśmy już świadkami dramatycznego porodu Kingi oraz straty dziecka, z którą musiała się zmierzyć, pobicia Fryderyka oraz walki o życie Angeliki. W nadchodzących odcinkach na ekran powróci również Dominika, której obecność zawsze gwarantuje nadciągające problemy...

Ubiegły sezon nie był dla Marysi najłatwiejszy. Życie kobiety wywróciło się do góry nogami, kiedy mieszać zaczęła w nim matka Kacpra. Kobieta nie dość, że robiła wszystko, by rozbić związek Marysi i Kacpra, to jeszcze próbowała skłócić ze sobą Marysię i jej córkę. Doszło nawet do tego, że dziewczynka zamieszkała z babcią i odcięła się od matki. Działania Izabeli doprowadziły do zniknięcia Julki. Na szczęście bohaterkę udało się odnaleźć, ale cała sytuacja wprowadziła w życie Marysi niepotrzebny stres. Przypominamy również, że pod koniec ubiegłego sezonu w fitness klubie wybuchł pożar, kiedy w środku przebywali Marysia i Alan. Bohaterów cudem udało się uratować. Okazuje się, że nowy sezon "Pierwszej miłości" również będzie dla Marysi pełen wyzwań. W jej życiu ponownie pojawi się Dominika.

Polskie seriale popularne za granicą | To Się Kręci #6

Wielki powrót Dominiki do "Pierwszej miłości"

W 4082. odcinku "Pierwszej miłości", którego emisję zaplanowano na 28 października, po raz pierwszy po przerwie pojawi się Dominika. Tułająca się po świecie bliźniaczka Marysi utrzymuje się teraz z drobnych kradzieży. Podczas jednej z nich trafia na godną siebie przeciwniczkę - Karmę. W nową postać wciela się Monika Dawidziuk, którą widzowie świetnie kojarzą z mocnych ról w serialach "Skazana" i "Pati". Jej bohaterka, Karma, to kobieta, która już od pierwszych chwil na ekranie wzbudza niepokój. Wyróżnia się wyglądem, który jest surowy i bezpretensjonalny, co mocno kontrastuje z Dominiką. 

Kama przyciąga też uwagę swoją postawą i przenikliwym spojrzeniem. Jej zimne spojrzenie mówi samo za siebie - jest gotowa na wszystko, by osiągnąć swój cel. W odcinku 4083. serialu Dominika umawia się na randkę z poznanym przez internet Polakiem. Ma wobec niego konkretny plan, a w realizacji pomoże jej nowa kumpela Karma. Czy Dominika i Karma zaplanują wspólnie zemstę na Marysi? O tym przekonamy się już w kolejnych odcinkach "Pierwszej miłości", które emitowane są od poniedziałku do piątku, o godzinie 18:00 w Polsacie.