Piękniejsza niż ty, odcinki 19, 20, 21, 22 - STRESZCZENIE. Emir odejdzie z kliniki Efsun?

2022-12-05 13:01 Adrian Rybak
Piękniejsza niż ty
Autor: Telewizja WP Piękniejsza niż ty - zdjęcia z tureckiego serialu.

Piękniejsza niż ty to serial, który już zainteresował wielu fanów fanów tureckich produkcji. Propozycję będzie można oglądać od poniedziałku do czwartku o godzinie 17:55 na antenie kanału WP TV. Co wydarzy się w kolejnych odcinkach? W tym artykule mamy dla was streszczenia nadchodzących epizodów.

Piękniejsza niż ty to kolejna propozycja dla fanów tureckich seriali. Romantyczna historia pełna intryg i dramatów może stać się nowym hitem polskiej telewizji. O czym jest? Serial opowiada historię Efsun, która pracuje jako dermatolog i mieszka razem z ojcem na farmie w wiosce w Gaziantep. Matka opuściła ją i jej ojca, kiedy była mała i przeniosła się do Stambułu. Tam stała się jednym z najważniejszych chirurgów plastycznych w Turcji. Pewnego razu Efsun otrzymuje wiadomość od matki, której nie widziała od lat. Kobieta jest na łożu śmierci i chciałaby zobaczyć córkę po raz ostatni. Wysyła po nią swojego kierowcę i zaprasza do Stambułu. Podczas spotkania z kobietą, spotyka ją wielka niespodzianka. Jej matka jest właścicielką największej kliniki estetycznej w Stambule. Proponuje jej pracę w klinice. Emir, którego uważała za kierowcę, jest w rzeczywistości synem partnera biznesowego swojej matki, Kayi Bey. Przystojny, charyzmatyczny chirurg jest przekonany, że celem Efsun jest odebranie mu kliniki. Pomiędzy nimi zaczyna się wojna. Co więcej, muszą mieszkać w tym samym domu... Zainteresowani szukają informacji o kolejnych odcinkach. Co się w nich wydarzy? Mamy dla was streszczenia!

Cemre Baysel - turecka aktorka z serialu Piękniejsza niż ty. Jak wygląda poza planem? Co o niej wiadomo?

Sekrety serialu ZRANIONE PTAKI | ESKA XD - Hotplota #51

Piękniejsza niż ty - odcinek 19. Poniedziałek 5.12.2022

Emir podejmuje zaskakującą decyzję dotyczącą swojej przyszłości zawodowej. Jest gotowy pozostać w klinice. Lekarz stawia jednak pewien warunek. Oczekuje odejścia Efsun.

Piękniejsza niż ty - odcinek 20. Wtorek 6.12.2022

Efsun postanawia walczyć o przyszłość kliniki. Czuje się jednak bardzo dotknięta zachowaniem Emira. Tymczasem mężczyzna trwa w przekonaniu, że ona i Ali są parą.

Piękniejsza niż ty - odcinek 21. Środa 7.12.2022

Efsun z determinacją próbuje zorganizować operację pacjentowi, który oczekuje na przeszczep twarzy. Jej działania wywołują poważne zamieszanie w klinice. Sytuacja nie pozostaje bez wpływu na relacje kobiety z Emirem.

Piękniejsza niż ty - odcinek 22. Czwartek 8.12.2022

Emir w ostatnim czasie mierzył się z poważnymi dylematami. W końcu mężczyzna dokonuje wyboru, który zaważy zarówno na jego karierze, jak i sytuacji osób z otoczenia. Mimo wątpliwości postanawia nie zwalniać się z kliniki.

Piękniejsza niż ty - obsada

 • Cemre Baysel - Efsun
 • Burak Celik - Kaan
 • Cem Kurtoglu - Ferdi
 • Ebru Cundubeyoglu - Pervin
 • Sevinc Erbulak - Serpil
 • Berat Yenilmez - Kaya
 • Ozan Kaya Oktu - Cem
 • Beril Kolcu - Burcu
 • Merve Sen - Binnur
 • Bahar Suyer - Kanan
 • Yunus Eski - Sarp
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE