Papiery na szczęście

i

Autor: Materiały Prasowe

Papiery na szczęście - sezon 3. Czy będzie? Kiedy premiera serialu w TVN7?

2022-05-27 16:17

Papiery na szczęście to jeden z ulubionych seriali polskich widzów. Oglądać go można na antenie stacji TVN7. W poniedziałek 30 maja niektórzy mogą się zaskoczyć, ponieważ nie zobaczą nowego odcinka. Wszystko dlatego, że zakończył się już drugi sezon. Czy będzie kolejny? Kiedy pojawią się kolejne odcinki?

Papiery na szczęście to codzienny serial obyczajowy, który Polacy mogli oglądać od poniedziałku do czwartku o godzinie 19:30 w TVN7. Za nami już dwa sezony tej produkcji. Ostatni z nich zakończył się w czwartek 26 maja. Niektórzy fani mogą być zaniepokojeni, ponieważ z pewnością liczą na dalsze epizody i kolejne zwroty akcji w życiu ulubionych bohaterów. Mamy dla nich jednak dobrą informację. Nowe odcinki pojawią się, ale trzeba na nie trochę poczekać. Przed nami wakacyjna przerwa. Trzeci sezon Papierów na szczęście najprawdopodobniej pojawi się jesienią 2022 roku. O szczegółach na temat daty premiery będzie informowali na bieżąco.

ZOBACZ TAKŻE: Papiery na szczęście - ile odcinków liczy serial?

Polskie seriale popularne za granicą | To Się Kręci #6

Papiery na szczęście - o czym jest serial?

Serial opowiada historię Marty, żony znanego piłkarza Krisa, która wraz z dwójką dzieci decyduje się porzucić swoje luksusowe życie i postanawia zacząć wszystko od zera. Zatrudnia się w rodzinie zamożnych deweloperów, gdzie poznaje przystojnego Adama. Oboje zakochują się w sobie, ale Adam – król życia – jest otoczony wianuszkiem kobiet i wydaje się najgorszym kandydatem na nową miłość, zwłaszcza, że Marta obiecała sobie już nigdy nie związać się z kimś takim jak jej mąż… Czy Marta odnajdzie w życiu szczęście? Czy pomimo przeciwności losu uda jej się znaleźć prawdziwą miłość? Na te pytania widzowie poznają odpowiedź już jesienią!

Papiery na szczęście - obsada

W serialu Papiery na szczęście występują między innymi:

  • Adriana Kalska jako Marta
  • Jakub Sasak jako Adam
  • Mateusz Kmiecik jako Kris
  • Julia Latosińska jako Marysia
  • Jakub Gąsior jako Maks