Papiery na szczęście, odc. 78, 79, 80, 81. Sandra chce zgarnąć fortunę Kowalczyków

2022-01-28 17:16 Adrian Rybak
Papiery na szczęście
Autor: TVN / FOKUSMEDIA

Papiery na szczęście to codzienny serial obyczajowy, który od poniedziałku do czwartku można oglądać na antenie TVN7. Epizody emitowane są o godzinie 19:30. W dniach 31 stycznia - 3 lutego zostaną wyemitowane odcinki 78-81. Co się w nich wydarzy? Sprawdź losy bohaterów serialu w opisach, które znajdują się niżej.

Serial Papiery na szczęście to produkcja, która cieszy się popularnością wśród widzów stacji telewizyjnej TVN7. Od poniedziałku do piątku wiele osób zasiada przed ekrany, aby śledzić losy bohaterów. W nadchodzącym tygodniu dojdzie do kilku sytuacji, które całkowicie mogą zmienić bieg wydarzeń. Co się stanie. Sprawdź streszczenia odcinków 78, 79, 80, 81.

Papiery na szczęście - ile odcinków liczy serial?

Papiery na szczęście - odcinek 78

Marta i Sergiusz, po wspólnie spędzonej nocy, czują się świetnie. Ich entuzjazmu nie podziela Adam, który jest coraz bardziej zirytowany zaistniałą sytuacją. Marysia oraz Maks pomagają Oli dowiedzieć się czegoś nowego na temat jej zmarłego brata. Nie przynosi to większego skutku, dlatego dziewczyna postanawia wywołać ducha Łukasza. Henryk jest na nią zły, że zamiast skupić się na teraźniejszości, wciąż żyje dawnymi wydarzeniami.

Seriale dla kobiet, które warto obejrzeć

Papiery na szczęście - odcinek 79

Sandra zastanawia się nad tym, w jaki sposób mogłaby wejść w posiadanie fortuny Kowalczyków. Wreszcie dochodzi do wniosku, że powinna podtruwać Henryka i w ten sposób spowodować jego śmierć. Mateusz próbuje odwieść ją od tego pomysłu. Staszek zauważa, że Beatka go śledzi. Kobieta wyznaje mu dozgonną miłość i obiecuje, że rozstanie się z Adamem, jeśli tylko Staszek da im szansę. Mężczyzna jest jednak niewzruszony. Betka, pogrążona w rozpaczy, zapomina o spotkaniu z Nataszą, z którą miała rozmawiać na temat ślubu. Adam zauważa, że kobieta dziwnie się zachowuje i uświadamia sobie, że wcale nie chce za niego wyjść.

Papiery na szczęście - odcinek 80

Beatka próbuje pogodzić się z odrzuceniem i skupić na przygotowaniach do ślubu z Adamem. Kris kończy odwyk i za wszelką cenę stara się odnaleźć Martę oraz dzieci. Marysia i Maks dowiadują się o tym. Nie chcąc martwić bliskich, nie dzielą się z nikim swoim odkryciem. Są pewni, że ojciec nie znajdzie ich w Krakowie. Niespodziewanie Krzysztof pojawia się na osiedlu Kowalczyków.

Papiery na szczęście - odcinek 81

Bianka odzywa się do Henryka w sprawie pieniędzy. Henryk jest wściekły. Stara się wyciągnąć potrzebną kwotę od Tadeusza, jednak ten jest nieugięty – wszelkie wspólne interesy mogą załatwiać dopiero po ślubie Beatki i Adama.

Papiery na szczęście - obsada

  • Adrianna Kalska jako Marta
  • Jakub Sasak jako Adam
  • Mateusz Kmiecik jako Kris
  • Julia Latosińska jako Marysia
  • Jakub Gąsior jako Maks
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE