Papiery na szczęście

i

Autor: TVN / FOKUSMEDIA.COM.PL Papiery na szczęście - streszczenia nowych odcinków.

Seriale

Papiery na szczęście, odc. 246, 247 - streszczenie. Prawnik grozi Julce, że zniszczy jej życie

2023-06-05 14:11

Papiery na szczęście to serial obyczajowy, który można oglądać na antenie TVN7. 5 i 6 czerwca 2023 wyemitowane zostaną odcinki 246 i 247. Widzowie zobaczą je o godzinie 18:30. Co się w nich wydarzy? Czeka nas kilka ciekawych sytuacji! Sprawdź losy bohaterów serialu w opisach, które znajdują się w tym artykule.

Serial Papiery na szczęście to produkcja, która cieszy się popularnością wśród widzów stacji telewizyjnej TVN7. Dwa razy w tygodniu wiele osób zasiada przed ekrany, aby śledzić losy bohaterów. W poniedziałek 5.06.2023 i we wtorek 6.06.2023 dojdzie do sytuacji, które znacznie wpłyną na bieg wydarzeń. Co się stanie? Sprawdź streszczenia odcinków 246 i 247. 

Ariana Grande wyda piosenkę z Beyonce? Po tym wydarzeniu fani nie mają wątpliwości!

Papiery na szczęście - odcinek 246. Poniedziałek 5.06.2023

Adam szaleje ze szczęścia. Tymczasem okazuje się, że Beatki nie ma w mieszkaniu. Sytuacja staje się niepokojąca, bo nikt nie ma z nią kontaktu. Marta, Wanda i Wera odwiedzają Patryka, liczą, że może on wie, gdzie jest ich przyjaciółka. Patryk jest przerażony i zaczyna podejrzewać, co mogło się wydarzyć… Jednocześnie mecenas Wicherek, oskarżony o spowodowanie wypadku, uważa, że ktoś się na nim mści. Prawnik pojawia się na osiedlu Kowalczyków i ostrzega Julkę, że znajdzie przeciwko niej dowody i ją zniszczy… Sergiusz proponuje Adamowi zorganizowanie wieczoru kawalerskiego. Alicja postanawia wrócić do pracy w klinice.

Najpopularniejsze tureckie seriale ostatnich lat

Papiery na szczęście - odcinek 247. Wtorek 6.06.2023

Marta i Adam informują bliskich o ciąży. Mówią także o zaginięciu Beatki. Tadeusz zgłasza sprawę policji. Henryk proponuje przyjacielowi pomoc detektywa. Tymczasem Patryk dociera do kryjówki Gruzinów… Adam pojawia się na budowie u Staszka, który początkowo nie wierzy w zaginięcie Beatki, przekonuje go dopiero dramatyczny apel Tadeusza zamieszczony w internecie. Nagranie Magdy o tym, jak potraktowała ją wytwórnia, staje się hitem. Kamil spotyka na oddziale Darka z wytwórni i podsuwa mu pomysł, jak może się zrehabilitować wobec Magdy…

Papiery na szczęście - o czym jest serial?

Serial opowiada historię Marty, żony znanego piłkarza Krisa, która wraz z dwójką dzieci decyduje się porzucić swoje luksusowe życie i postanawia zacząć wszystko od zera. Zatrudnia się w rodzinie zamożnych deweloperów, gdzie poznaje przystojnego Adama.

Papiery na szczęście - obsada

Adriana Kalska jako MartaJakub Sasak jako AdamMateusz Kmiecik jako KrisJulia Latosińska jako MarysiaJakub Gąsior jako Maks