Papiery na szczęście

i

Autor: TVN / FOKUSMEDIA.COM.PL

Papiery na szczęście, odc. 118, 119, 120, 121 - streszczenie. Adam zostaje aresztowany

2022-04-07 12:48

Papiery na szczęście to codzienny serial obyczajowy, który od poniedziałku do czwartku można oglądać na antenie TVN7. Epizody emitowane są o godzinie 19:30. W dniach 11-14 kwietnia 2022 zostaną wyemitowane odcinki 118-121. Co się w nich wydarzy? Sprawdź losy bohaterów serialu w opisach, które znajdują się niżej.

Serial Papiery na szczęście to produkcja, która cieszy się popularnością wśród widzów stacji telewizyjnej TVN7. Od poniedziałku do czwartku wiele osób zasiada przed ekrany, aby śledzić losy bohaterów. W nadchodzącym tygodniu dojdzie do kilku sytuacji, które całkowicie mogą zmienić bieg wydarzeń. Co się stanie. Sprawdź streszczenia odcinków 118, 119, 120 i 121.

ZOBACZ TAKŻE: Papiery na szczęście - ile odcinków liczy serial?

Papiery na szczęście - odcinek 118

Adam wyznaje Marcie prawdę na temat wypadku na budowie. Zaprasza też ukochaną na prawdziwą pierwszą randkę. W biurze dowiaduje się o tym Sergiusz i czuje, że jest na przegranej pozycji. Sergiusz postanawia wyjechać na kilka dni z Krakowa w sprawach służbowych, żeby jakoś posklejać swoje złamane serce. Tymczasem Beatka zauważa, że Alicja jest w świetnym nastroju. Jest przekonana, że to za sprawą randki z jej ojcem. Kiedy dowiaduje się, że Tadeusz nie widział się z Alicją, postanawia śledzić kobietę. Adam i Marta spędzają razem wieczór, na prawdziwej randce, i czują się ze sobą wspaniale.

ESKA XD #043 - MUZYCZNE SHOW, POJAZDY WOJSKOWE, SERIALE, DUET Z ROSJI

Papiery na szczęście - odcinek 119

Beatka w dalszym ciągu próbuje zeswatać Alicję ze swoim ojcem. Za namową córki Tadeusz przychodzi do Alicji, u której jest Natan. To rodzi serię komplikacji i zabawnych sytuacji, Alicja okłamuje Olę, że Natan jest ich dalekim kuzynem. Tymczasem Marta i Adam są bardzo szczęśliwi po randce. W dodatku Adam dowiaduje się od Alicji, że Sergiusz wyjechał z Krakowa na kilka dni i nie będzie go w firmie. Wszystko wydaje się zmierzać w dobrym kierunku, jednak Sandra nie może tego znieść – z pomocą Bianki załatwia narkotyki, które zamierza wykorzystać przeciwko Adamowi…

Papiery na szczęście - odcinek 120

Między Beatką a Staszkiem dochodzi do pierwszej sprzeczki. Obydwoje są tym przejęci i chcą szybko zażegnać konflikt. Adam z Martą spędzili całą noc na rozmowach i nie mogą się sobą nacieszyć. Tymczasem Sandra podrzuca Adamowi narkotyki i dzwoni na policję. Marta i Adam spotykają się w jego mieszkaniu, jest romantycznie. Nieoczekiwanie u Adama pojawia się policja z informacją o przeszukaniu mieszkania i samochodu.

Papiery na szczęście - odcinek 121

Policjanci przeszukują mieszkanie i samochód Adama. Świadkiem tego jest Alicja. Adam zapewnia Martę, że to prawdopodobnie tylko jakaś zemsta Sandry i zaraz będzie po wszystkim, ale okazuje się, że w samochodzie policjanci zabezpieczyli woreczek z narkotykami. Alicja przychodzi po pomoc do Mateusza. Marta też obstawia Sandrę, jednak po rozmowie z fryzjerkami zaczyna podejrzewać, że odpowiedzialny za wszystko może być Kris. Adam zostaje zatrzymany do czasu analizy zabezpieczonej substancji i z aresztu próbuje skontaktować się z Martą.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE