Dzieciaki z klasą

i

Autor: AKPA

Brał udział w Dzieciakach z klasą. Po latach wystąpił w Milionerach

2023-04-02 11:28

Program Milionerzy cieszy się niesłabnącą popularnością. W jednym z ostatnich odcinków do gry o milion złotych przystąpił Przemysław Kaczówka. Widzowie mogą kojarzyć go z emitowanego przed laty teleturnieju Dzieciaki z klasą, którego gospodynią była Martyna Wojciechowska.

Zanim Martyna Wojciechowska została gospodynią autorskiego magazynu Kobieta na krańcu świata, prowadziła szereg programów emitowanych na antenie TVN. Nieco starsi widzowie z pewnością pamiętają, że była prowadzącą Big Brothera, Automaniaka oraz teleturnieju Dzieciaki z klasą, w którym udział brali uczniowie klas piątych i szóstych szkoły podstawowej. Mimo że polska wersja brytyjskiego formatu doczekała się zaledwie dwóch sezonów, wciąż jest przywoływana w kontekście telewizyjnych produkcji, które mocno zapisały się w historii polskiej telewizji. Z artykułu Plejady poświęconemu Dzieciakom z klasą dowiadujemy się, że Przemysław Kaczówka, jeden z ostatnich uczestników Milionerów, rozpoczął swoją telewizyjną przygodę blisko 20 lat temu, biorąc udział w prowadzonym przez dziennikarkę show. Dał się wówczas poznać jako pełen pasji nastolatek.

Kultowe programy lat 90. To na nich się wychowaliśmy. Pamiętacie je? [TOP 10]

Jak nakręcono film JOHN WICK 4? | To Się Kręci #12

Z Dzieciaków z klasą do Milionerów

Przemysław Kaczówka, którego Polacy poznali jako uczestnika show Dzieciaki z klasą, powrócił do TVN, by zagrać o milion złotych. Pracujący na co dzień w krakowskim laboratorium genetycznym uczestnik teleturnieju dotarł do pytania za 20 tysięcy złotych, na które nie znał poprawnej odpowiedzi. Zapytany o to, co znajduje się najdalej od studia Milionerów, zdecydował się na pomoc ze strony publiczności. Ta właściwie jednogłośnie wskazała na Saturna. Poprawną odpowiedzią był jednak Pas Kuipera. Sam Przemysław zdaje się jednak nie rozpaczać po wygraniu 1000 złotych.

Niezapomniane przeżycie i świetna przygoda. Wynik rozczarowujący, zabrakło szczęścia i wiedzy, a publiczność wprowadziła w błąd. Ale i tak było super - napisał na swoim Instagramie.

Pamiętacie Dzieciaki z klasą? Rozpoznaliście uczestnika Milionerów?

Sonda
Pamiętasz program "Dzieciaki z klasą"?