Oscary 2023 - transmisja w TV i ONLINE. Kiedy i gdzie oglądać rozdanie nagród? [DATA, GODZINA]

2023-01-24 13:10 Adrian Rybak
Oscary 2023
Autor: MARK RALSTON/AFP/East News Oscary 2023 - gdzie oglądać galę?

Oscary 2023 to jedno z najbardziej wyczekiwanych medialnych wydarzeń tego roku. Największe gwiazdy Hollywood znów przejdą po czerwonym dywanie, aby później podczas uroczystej gali poznać laureatów najważniejszych nagród filmowych na świecie. Kiedy odbędzie się rozdanie Oscarów 2023? Gdzie będzie można je obejrzeć?

Już wkrótce zostaną rozdane Oscary 2023. Wręczenie prestiżowych nagród jak zawsze odbędzie się w Los Angeles, w samym Hollywood. Wyjątkowy oscarowy wieczór znów odbędzie się w słynnym Dolby Theatre. Jakiś czas temu dowiedzieliśmy się już, że prowadzącym gali będzie znany komik i prezenter telewizyjny Jimmy Kimmel. Organizatorzy obiecują spektakularne widowisko pełne smaku i stylu. Przewiduje się, że na widowni Dolby Theatre zasiądą między innymi takie gwiazdy jak Colin Farrell, Tom Cruise, Rihanna, Viola Davis, Lady Gaga, Ana de Armas, Cate Blanchett czy Austin Butler. Sprawdź, gdzie i kiedy oglądać najważniejsze wydarzenie dla światowego kina.

„The Last of Us” z nowym rekordem! Liczba widzów rośnie w zastraszającym tempie

NICOLAS CAGE najlepsze/NAJGORSZE filmy | ESKA XD #46

Oscary 2023 - data i godzina

Data wyjątkowej gali jest już znana. Oscary 2022 zostaną rozdane w nocy z niedzieli 12 marca na poniedziałek 13 marca. Rozdanie nagród będzie można zobaczyć w polskiej telewizji z tłumaczeniem. Z programu gali wynika, że w Polsce rozpocznie się o godzinie 2:00 w nocy. Gdzie będzie można ją obejrzeć?

Oscary 2023 - transmisja w TV i online

W Polsce za transmisję Oscarów 2022 odpowiada Canal+. W przerwach na reklamy będzie można obejrzeć specjalne studio, w którym eksperci będą komentowali wyniki. Amerykańska Akademia Filmowa nie przewiduje jednak transmisji gali w internecie.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE