Oscary 2021 - ONLINE. Gdzie obejrzeć galę w internecie?

2021-04-25 8:43 Alicja Wójcik
Oscary
Autor: ERIC BARADAT/AFP/East News

Tegoroczna ceremonia wręczenia Oscarów będzie z pewnością niezapomniana. Mimo że na początku rozważano wręcz odwołanie gali przyznania statuetek za 2020 rok, ostatecznie organizatorzy postanowili przesunąć wydarzenie aż na ostatni weekend kwietnia, a także dokonać wszelkich starań, aby było ono w pełni bezpieczne. W związku z tym gala oscarowa odbędzie się aż w 20 różnych miejscach, a zaproszeni goście mają zjawić się w nich osobiście.

Oscary 2021 - ONLINE. Gdzie obejrzeć galę w internecie? W tym roku po raz kolejny nie będzie jednego gospodarza, a organizatorzy wyznaczyli 15 osób, które będą w jakiś sposób powiązane z wydarzeniem. Wśród nich znaleźli się m.in. Halle Berry, Bong Joon Ho, Laura Dern, Harrison Ford, Regina King czy Zendaya.

Oscary 2021 - ONLINE. Gdzie obejrzeć galę w internecie?

Tegoroczne wręczenie nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej rozpocznie się w nocy z 25 na 26 kwietnia o godzinie 2:00 polskiego czasu. O statuetkę dla najlepszego filmu walczą: Judas and the Black Messiah, Ojciec, Nomadland, Obiecująca. Młoda. Kobieta., Proces Siódemki z Chicago, Sound of Metal oraz Mank. Najwięcej nominacji zdobył Mank, który ubiega się łącznie o dziesięć statuetek. W polskiej telewizji oscarową galę tradycyjnie transmitować będzie Canal+. Online można obejrzeć ją natomiast za pośrednictwem platformy Player z wykupionym pakietem Canal+ lub po zarejestrowaniu się na stronie canaplus.com.

ESKA XD #020 - FAME MMA, taniec na rurze i sztuczne słońce
NAJNOWSZE