Oscary 2021 - gdzie oglądać nominowane filmy? Ponad 30 tytułów dostępnych online

2021-03-22 14:10 Adam Bysiek
Oscary - statuetka
Autor: libreshot.com, CC0 Public Domain

Oscary 2021 to jedno z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń kulturalnych świata. Rozdanie nagród Amerykańskiej Akademii Sztuki i Wiedzy Filmowej odbędzie się w kwietniu! Nominowanych filmów nie zobaczycie niestety tak szybko na wielkich ekranach z dwóch powodów. Pierwszy to oczywiście pandemia, która skutecznie zamknęła większość kin w Polsce, a drugi to fakt, że te filmowe dzieła są jak zawsze prezentowane ograniczonej rzeszy odbiorców. Da się je jednak zobaczyć w sieci, ponieważ ponad 30 tytułów dostępnych jest już online. Jak myślicie kto otrzyma Oscary w 2021 roku?

Oscary 2021 - gala rozdania tych prestiżowych nagród powinna odbyć się jeszcze w lutym, ale z powodu pandemii COVID-19 amerykańska akademia postanowiła przesunąć datę ceremonii na 25 kwietnia 2021 roku.

Oscary 2021 - nominowane filmy

Oscary 2021 zbliżają się wielkimi krokami. Nominacje ogłoszono 15 marca 2021 roku i tym oto sposobem najwięcej wyróżnień otrzymał "Mank" Davida Finchera. Z kolei na sześć złotych statuetek może liczyć "Proces Siódemki z Chicago", "Sound of Metal", "Ojciec", "Nomadland", "Minari", "Judas and the Black Messiah".

Wiosna 2021 - seriale, które musisz obejrzeć

Niestety w dobie gdy jeszcze nikt nie słyszał o serwisach streamingowych - nikt nie miał najmniejszych szans na zobaczenie oscarowych obrazów przed rozdaniem nagród. Wraz z biegiem lat dużo się zmieniło, a to daje widzom dostęp do tych wyjątkowych obrazów jeszcze przed galą.

Oscary 2021 - gdzie oglądać nominowane filmy?

Oscary 2021 to gala rozdania nagród Amerykańskiej Akademii Sztuki i Wiedzy Filmowej, która od dziesięcioleci skupia uwagę całego świata na wyjątkowo dobrych i angażujących filmach. Pewnie jesteście ciekawi gdzie można je zobaczyć? Już Wam podpowiadamy. Jak zwykle, od co najmniej 3 lat Netflix jest niewątpliwym liderem zestawienia serwisów dających nam stosunkowo łatwy dostęp do oscarowych produkcji. Niektóre z filmów niestety nadal dostępne są jedynie w konwencjonalnych kinach. Zaliczyć można do nich takie produkcje jak "Obiecująca. Młoda. Kobieta", "Sound of Metal", "Co w duszy gra" - te filmy zobaczyć możemy jedynie w zamkniętych, póki co do 9 kwietnia 2021 roku, multipleksach.

Znaczna większość produkcji trafiła mimo wszystko do serwisów streamingowych. Tutaj z powodzeniem obejrzycie dziesiątki nominowanych filmów.

Oscary 2021 - nominowane filmy online

Oscary 2021 przed nami, a więc my już teraz prezentujemy Wam kompletną listę miejsc, w których uzyskacie dostęp do nominowanych do nagrody obrazów.

NETFLIX:

 1. "Proces Siódemki z Chicago"
 2. "Mank"
 3. "Nowiny ze świata"
 4. "Ma Rainey: Matka bluesa"
 5. "Cząstki kobiety"
 6. "Elegia dla bidoków"
 7. "Pięciu braci"
 8. "Biały tygrys"
 9. "Życie przed sobą"
 10. "Eurovision Song Contest: Historia zespołu Fire Saga"
 11. "Niebo o północy"
 12. "Czego nauczyła mnie ośmiornica"
 13. "Wyprawa na księżyc"
 14. "Obóz godności: Rewolucja w życiu niepełnosprawnych"
 15. "Jakby coś, kocham was"

PLAYER.PL:

 1. "Emma"
 2. "Tenet"

AMAZON PRIME VIDEO:

 1. "Pewnej nocy w Miami"
 2. "Kolejny film o Boracie"

HBO GO:

 1. "Baranek Shaun Film. Farmageddon”
 2. "Kolektyw"

APPLE TV+"

 1. "Sekret wilczej gromady"
Sonda
Oscary 2021 - najlepszy film. Kto wygra?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE