Oscary 2013: Jennifer Lawrence

i

Autor: Bulls

OSCARY 2013: Jennifer Lawrence dostała Oscara i pokazała f*cka! [ZDJĘCIA, VIDEO]

2013-02-25 10:20

23-letnia Jennifer Lawrence znana z filmu Igrzyska Śmierci, prowadziła jedną z części gali, dostała Oscara i odważnie pozowała fotoreporterom!

Jennifer Lawrence, którą znamy jako główną postać w Igrzyskach Śmierci,doskonale czuła się na gali rozdania Oscarów 2013, gdzie wystąpiła w potrójnej roli: odebrała statuetkę, zapowiedziała show Adele i była małą skandalistką imprezy.

>>> OSCARY 2013 - wyniki i najważniejsze chwile z gali!

Oscar 2013 dla Najlepszej Aktorki Pierwszoplanowej przypadł Jennifer Lawrance za rolę w filmie Poradnik Pozytywnego Myślenia. W tej kategorii konkurowały ze sobą:Jessica Chastain (Wróg Numer Jeden), Jennifer Lawrence (Poradnik Pozytywnego Myślenia), Emmanuelle Riva (Miłość), Quvenzhané Wallis (Bestie z Południowych Krain), Naomi Watts (Niemożliwe).
Nieco wcześniej, jeszcze gdy Lawrence nie wiedziała, że wyjdzie z gali z ponad 4-kilogramową statuetką, miała za zadanie zapowiedzieć występ Adele ze Skyfall. To był pierwszy na żywo oryginalny wykon Skyfall! Zobacz video i zdjęcia Adele podczas Oscarów 2013 >>>

W roli skandalistki Lawrance mogliśmy oglądać już z Oscarem w ręku. No właśnie, w jednej dłoni Oscar, na drugiej wysunięty środkowy palec! Oczywiście aktorka nie była obrażona na fotoreporterów - jak zobaczycie na zdjęciach poniżej, Jennifer po prostu lubi pozować.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE