Odwróceni. Ojcowie i córki odcinek 2: Sikora trafi za kratki? Prokurator Gołąbek nie daje za wygraną

2019-02-25 18:00
Odwróceni 2
Autor: Materiały Prasowe Odwróceni 2

Sprytny prokurator Adam Gołąbek próbuje dopaść i aresztować świadka koronnego numer jeden w Polsce. Blasze, głównie dzięki pomocy Sikory, na razie udaje się wyprzedzać jego ruchy. Z powodu medialnych oskarżeń o zabójstwo Blacha ma kłopoty także w pracy – jego partnerzy biznesowi chcą, żeby odsprzedał swoje udziały w firmie do czasu, kiedy jego sytuacja się unormuje.

Odwróceni. Ojcowie i córki odcinek 2: co się wydarzy w dalszej części najbardziej oczekiwanej serialowej kontynuacji? Odwróceni wrócili z drugim sezonem po 12 latach. Czy serialowi uda się spełnić bardzo wysokie oczekiwania widzów? Pierwszy sezon postawił poprzeczkę bardzo wysoko. Jak potoczą się dalsze losy Blachy, Sikory i ich rodzin?

Odwróceni 2 - obsada. Kto zagra w drugiej części kultowego serialu TVN?

Odwróceni. Ojcowie i córki odcinek 2: STRESZCZENIE

Gołąbek usiłuje zastawić sieci również na Sikorę, ale nie ma czego się złapać. Jego malownicze prowokacje nie przynoszą efektów. Córkę Sikory, Lidkę, martwi samotność ojca. Mnich, jeden ze starych pruszkowskich, proponuje dwóm innym byłym gangsterom, Kowalowi i Ryśkowi, odświeżenie kanału przemytu kokainy z Kolumbii. Ci się nie zgadzają, wolą nadal handlować kwiatami. Kasia po epizodzie narkotykowym wychodzi ze szpitala i wyprowadza się od Miry do mieszkania, które kupił jej Blacha. Niespodziewanie ginie jeszcze jeden gangster, tym razem znienawidzony przez Blachę stary pruszkowski. Okazuje się więc, że oskarżenie świadka koronnego o morderstwo sprzed siedmiu lat było dopiero preludium jego kłopotów.

Odwróceni. Ojcowie i córki - bohaterowie nowych odcinków. Galeria

Odwróceni 2 - kiedy emisja w TVN i na Player.pl?

Odwróceni 2 trafią do ramówki TVN w poniedziałek, 25 lutego 2019 roku. Godzina emisji - 21:30. Tradycyjnie po telewizyjnej premierze odcinki będziemy mogli obejrzeć na stronie player.pl. Kolejne odcinki będą emitowane co tydzień o tej samej porze.

NAJNOWSZE