O mnie się nie martw sezon 11 odcinek 3 streszczenie: Paweł domyśla się prawdy o Sylwii!

2019-09-23 14:59
O mnie się nie martw sezon 11 odcinek 3 streszczenie: Paweł domyśla się prawdy o Sylwii!
Autor: Materiały prasowe TVP O mnie się nie martw sezon 11 odcinek 3 streszczenie: Paweł domyśla się prawdy o Sylwii!

O mnie się nie martw sezon 11 odcinek 3 - co wydarzy się w życiu bohaterów? Premierowy, 3 odcinek serialu TVP zostanie wyemitowany w poniedziałek, 30 września o godzinie 21:50. Serial można oglądać także za darmo w internecie na stronie vod.tvp.pl.

O mnie się nie martw to ciepły, pełen humoru i emocji serial komediowy, w którym zderzają się dwa światy: zwykłych ludzi żyjących od pierwszego do pierwszego oraz bogatych prawników. Produkcja emitowana od kilku lat w Telewizji Polskiej doczekała się ponad 130 odcinków, a obecnie w TVP 2 możemy oglądać 11 sezon. Co wydarzy się w 3. epizodzie? Streszczenie znajdziecie poniżej!

O mnie się nie martw sezon 11 odc 3 streszczenie

Krzysiek gryzie się niespodziewanym finałem awantury z Marcinem. Martwi się tym również Marek, a Krzysiek jest mu szczerze wdzięczny za stałe, spokojne i pewne wsparcie. Uważa jednak, że należałoby wezwać nadzwyczajne posiłki. Napięta sytuacja sprawia, że wszyscy zapominają, że to właśnie tego dnia Zbyszek po raz pierwszy idzie na cały dzień do przedszkola. Na szczęście, starsze siostry w porę stają na wysokości zadania. Marcina kompletnie zaskakuje nieoczekiwana wizyta zaaranżowana przez bliskich. Paweł czuje się zmuszony - na oczach całej kancelarii - przywołać do porządku Karolinę, która nie umie trzymać na wodzy swoich emocji wobec klientów. Kostek cieszy się, że Sylwia jako mentorka jest taka niewymagająca, ale jego szczere stwierdzenie tego faktu wcale jej nie cieszy. Niewinna rozmowa o wpływie Karoliny na decyzję Pawła w prowadzonej przez niego sprawie karnej, doprowadza do ostrego spięcia między narzeczonymi. Sylwia ostro atakuje Pawła, który już się domyślił, dlaczego jego dziewczyna bez powodu dąży do spięcia. Niestety, Sylwia nie jest jeszcze gotowa na to, by przyjąć tę prawdę do wiadomości.

NAJNOWSZE