O mnie się nie martw sezon 11 odc 7 i 8: Marcin dostaje złe wieści z przedszkola. Co się stało z jego synem?

2019-10-21 11:48
O mnie się nie martw sezon 11 odc 7 i 8: Marcin dostaje złe wieści z przedszkola. Co się stało z jego synem?
Autor: Materiały TVP O mnie się nie martw sezon 11 odc 7 i 8: Marcin dostaje złe wieści z przedszkola. Co się stało z jego synem?

Marcin wciągnął się w sprawę mężczyzny, którzy szuka porady prawnej. Chce przyznać się do popełnienia przestępstwa. W pewnym momencie jednak jego uwaga zostaje skierowana na syna, ponieważ Zbyszek opuścił plac zabaw w przedszkolu i zaginął. Co jeszcze wydarzy się w serialu O mnie się nie martw sezon 11 odcinek 7 i 8?

O mnie się nie martw sezon 11 odc 7 i 8: Marcin dostaje złe wieści z przedszkola. Co się stało z jego synem? Serial O mnie się nie martw możecie oglądać w każdy poniedziałek o godzinie 21:50 na antenie TVP2. Produkcja dostępna jest również w internecie na platformie vod.tvp.pl. Do kancelarii Marcina przychodzi mężczyzna, który prosi go o nietypową poradę prawną. Chce przyznać się do popełnienia przestępstwa, za które już ktoś został skazany. Agata próbuje przeprosić Marka za nieudane spotkanie i prosi go o mediację z jej stolarzem. Marek się zgodzi, ale okazuje się, że stanie oko w oko z najgorszym koszmarek swojej przeszłości. Co jeszcze wydarzy się w serialu O mnie się nie martw?

O mnie się nie martw sezon 11 odcinek 7: STRESZCZENIE

Marcin staje w niecodziennej sytuacji. Poznaje mężczyznę, który chce się przyznać do popełnienia przestępstwa, za które już ktoś został skazany. Marcin dostaje jednak telefon z przedszkola, że Zbyszek, jego syn, samowolnie opuścił przedszkolny plac zabaw i ślad po nim zaginął. Irena, Witek i Krzysiek ruszają na pomoc. W akcje poszukiwawczą zostaje wciągnięta również Aśka. To ona właśnie znajdzie Zbyszka. Marcin również będzie chciał porozmawiać z nią, dlaczego chce wyjść za Djamala.

O mnie się nie martw sezon 11 odcinek 8: STRESZCZENIE

Marcin wyjeżdża na piknik naukowy swoich studentów. Poza prowadzeniem zajęć, staje się stroną w konflikcie między skłconymi przyjaciółmi. Tymczasem Sylwia i paweł zajmują się sprawą dwóch klientów, którzy różnią się zdaniem niemal w każdej kwestii. Agata próbuje przeprosić Marka za nieudane spotkanie i prosi go o mediację ze stolarzem. Krzysiek ciężko pracuje, by odzyskać zaufanie przyjaciół i współpracowników.

NAJNOWSZE