Nowi sąsiedzi - kiedy premiera serialu w Polsat Box Go i Polsacie?

2022-08-08 16:50 Adrian Rybak
Nowi sąsiedzi
Autor: Polsat Nowii sąsiedzi - obsada serialu.

Nowi sąsiedzi to adaptacja bestsellerowego thrillera holenderskiej autorki kryminałów – Saskii Noort. Trzymający w napięciu serial to thriller obyczajowo-kryminalny, którego akcja toczy się na nowoczesnym osiedlu na przedmieściach. Czy wiadomo już, kiedy odbędzie się premiera? Sprawdź niżej.

Nowi sąsiedzi - o czym jest serial? Poznajemy Ewę i Piotra, którzy podjęli decyzję o przeprowadzce ze względu na zapowiadające się powiększenie rodziny. Para wiodła do tej pory dość spokojne życie. Ona młoda, wrażliwa, lekko zagubiona dziewczyna, pochodząca z tradycyjnej, religijnej rodziny. On sporo starszy, jest dziennikarzem muzycznym i pochodzi dobrego warszawskiego domu. Para mimo różnicy wieku stanowi zgrana parę. Sielankę burzy przedwczesny poród i śmierć dziecka. Nowy dom miał być przepełniony szczęściem, a zamienia się w mroczne miejsce. Para próbuje poradzić sobie z tragedią, znajdując wsparcie w nowych sąsiadach. Judyta i Szczepan to bardzo wyzwolona para. Ona jest atrakcyjną, instruktorką fitnessu, on przystojnym policjantem, typem prawdziwego macho. Mimo, że sąsiedzi pochodzą z zupełnie innych światów, zaczynają dzielić ze sobą radości i troski, a ich więź mocno się zaciska, co powoduje dramatyczne w skutkach konsekwencje. Trzecia para sąsiadów, Liliana i Kacper to tylko z pozoru zgodne małżeństwo. Niedołężność Liliany, buduje między małżonkami mur z tajemnic i frustracji, który nieodwracalnie wpłynie na życie wszystkich sąsiadów.

ZOBACZ TAKŻE: Powstanie serial o Spice Girls. Dziewczyny znowu łączą siły

Polskie seriale popularne za granicą | To Się Kręci #6

Nowi sąsiedzi - kiedy premiera?

Wiadomo, że serial Nowi sąsiedzi będzie miał swoją premierę na platformie VOD Polsat Box Go. Dopiero później odcinki pojawią się w telewizji, najprawdopodobniej w Polsacie. Data jednak nie jest jeszcze znana. Nagranie rozpoczęły się 12 lipca 2022.

Nowi sąsiedzi - obsada

W rolach głównych zobaczymy: Martę Żmudę-Trzebiatowską, Mariannę Zydek, Jowitę Budnik, Michała Żurawskiego, Sebastiana Fabijańskiego oraz Mirosława Bakę.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE