Bridgertonowie

i

Autor: materiał prasowy

seriale

Nicola Coughlan to serialowa Penelope z „Bridgertonów”. Nie uwierzycie, ile ma lat! Jej wiek to szok dla wielu fanów

2024-05-22 9:17

W połowie maja premierę miała pierwsza część, od dawna wyczekiwanego, trzeciego sezonu „Bridgertonów”. W nowej odsłonie hitowego serialu Netfliksa, głównymi bohaterami są Penelope i Colin. Widzowie mają okazję obserwować rodzące się między nimi uczucie. W serialową Penelopę wciela się Nicola Coughlan. Dla wielu fanów produkcji szokiem jest jej wiek. Nie zgadniecie, ile ma lat!

„Bridgertonowie” to serial, który powstał na podstawie książek Julii Quinn. Do tej pory widzowie mieli okazję obejrzeć dwa pełne sezony oraz pierwszą część trzeciego. Pierwsza odsłona opowiadała historię miłości Daphne i Simona, drugi sezon skupiał się wokół romansu Kate i Anthony’ego, natomiast trzecia odsłona, jak już było wspomniane, to opowieść o Penelope i Colinie. Serial cieszy się ogromną popularnością wśród widzów, którzy uwielbiają go za romantyczne historie miłosne, piękne kostiumy i scenografię, ścieżkę dźwiękową oraz przede wszystkim za barwnych bohaterów, których chce się oglądać. W jedną z postaci wciela się aktorka Nicola Coughlan.

Najlepsze seriale ostatnich lat — subiektywna lista TOP10

Ile lat ma Nicola Coughlan?

Postać Penelope Featherington występuje od pierwszego sezonu „Bridgertonów”, jednak to dopiero w trzecim sezonie przejęła ona pałeczkę głównej bohaterki. Widzowie w trzeciej odsłonie mają okazję obserwować, jak Pen, pod czujnym okiem Colina, próbuje znaleźć przyszłego męża. Bridgerton z czasem zaczyna zauważać, że towarzystwo przyjaciółki sprawia mu przyjemność, a Pen staje się dla niego coraz bliższa… W najnowszych odcinkach serialu Penelope ma 19 lat, mimo że w książkach jej postać miała 28 lat. Największym zaskoczeniem jest jednak to, że Nicola Coughlan, która wciela się w 19-letnią Penelope, ma 37 lat! Wygląda bardzo młodo, jej wiek dla wielu fanów serialu jest więc szokiem!

„Bridgertonowie” - tak gwiazdy serialu wyglądają bez charakteryzacji!