“Napoleon” online. Gdzie i od kiedy obejrzeć film Ridleya Scotta?

i

Autor: Apple TV+ “Napoleon” online. Gdzie i od kiedy obejrzeć film Ridleya Scotta?

Filmowe premiery

“Napoleon” zmierza do streamingu. Gdzie i od kiedy obejrzymy film Ridleya Scotta?

2024-02-16 17:04

“Napoleon” może nie zawojował kin i zebrał niezbyt przychylne opinie, ale wiemy, że są wśród was osoby, które wyczekują dnia, w którym historyczne widowisko Ridleya Scotta trafi do streamingu, by móc przekonać się, czy rzeczywiście jest tak źle. Zainteresuje was zatem fakt, że ogłoszono właśnie datę premiery online.

“Napoleon” online – premiera w Apple+ ogłoszona

Zarówno “Napoleon”, jak i “Czas krwawego księżyca” z założenia przeznaczone były dla oferty Apple TV+, a w kinach miały zagościć na chwilę, w ramach limitowanych pokazów specjalnych. Rzeczywistość okazała się jednak inna i obie produkcje rozgościły się na dużym ekranie, choć z różnym skutkiem – o ile film Martina Scorsese (notabene już dostępny w serwisie) zgarnął wyśmienite recenzje i powalczy w tym roku o Oscary w najważniejszych kategoriach, o tyle dzieło Ridleya Scotta okazało się spektakularną porażką. Na dzień dzisiejszy “Napoleon” uznawany jest za “nieświeży” w serwisie Rotten Tomatoes z zaledwie 58% pozytywnych not od krytyków i 59% od widzów.

A jeśli wy seans macie dopiero przed sobą, to informujemy, że wojenne widowisko z Joaquine Phoenixem w roli głównej zasili ofertę Apple TV+ już 1 marca. Film dostępny będzie w ramach abonamentu, bez dodatkowych opłat.

SPRAWDŹ TEŻ: Joanna Kulig, Michael Keaton i Al Pacino w jednym filmie! Jest już zwiastun

“Napoleon” – wersja reżyserska ujrzy światło dzienne?

Już na etapie jego bytności w kinach obiecywano nam, że kiedyś zobaczymy pełną, reżyserską wersję “Napoleona” i obietnica ta ma zostać spełniona. Nie wiemy tylko kiedy. Apple TV+ milczy bowiem na temat tego, czy 1 marca pokaże tylko wersję kinową, czy tę docelową”.

Jak dobrze znasz najsłynniejsze filmowe hity? QUIZ, który rozwiążą tylko prawdziwi znawcy kina

Pytanie 1 z 10
Której z poniższych części "Gwiezdnych wojen" nie wyreżyserował George Lucas?
Filmy quiz
Film "NAPOLEON" pełen kłamstw?! FAKTY I MITY | To Się Kręci #24