NAJGORSZE filmy świata - produkcje tak złe, że obejrzysz je z ciekawości

2020-08-31 13:53
Batman i Robin
Autor: screen z youtube/Movieclips Classic Trailers

Najgorsze filmy świata - te produkcje zostały uznane za największy paździerz zarówno przez krytyków, jak i widzów. Sprawdź, które filmy są tak złe, że warto je obejrzeć jedynie z ciekawości.

Najgorsze filmy świata - niektóre z nich są owiane tak złą sławą, że udało im się przejść do historii kina. Domyślasz się, jakie filmy znajdują się na tej liście? Kryteriów uznania filmu za najgorszy jest kilka - decyduje o tym przede wszystkim ocena krytyków oraz to, jak został przyjęty przez widzów. 

Najgorsze filmy świata: Batman i Robin (1997)

Mimo że w tej produkcji pojawiła się cała plejada znanych gwiazd, film okazał się nie do uratowania. George Clooney został okrzyknięty najgorszym Batmanem w historii. Jeden z krytyków napisał, że nie jest to jedynie najgorszy film, ale 'najgorsza rzecz, jaka kiedykolwiek powstała'.

Najgorsze filmy świata: Titanic (2001)

Animowany film przedstawiający tragedię pasażerskiego statku, który zatonął podczas pierwszego resju po uderzeniu w górę lodową. Ten film dla dzieci przedstawia mniej więcej tę samą historię, co produkcja Jamesa Camerona. Tylko że tutaj mamy między innymi rapującego psa i mówiące myszy. Krytycy ogłosili ten film jednym wielkim niewypałem niemal jednogłośnie.

Najgorsze filmy świata: The Room (2003)

Jeśli nie słyszeliście nigdy o oryginale, niewykluczone, że obił się wam o uszy film Disaster Artist, który opowiada historię Tommy'ego Wiseau, reżysera The Room. The Room od lat zajmuje pierwsze miejsca w rankingach najgorszych filmów wszech czasów. Krytycy nie zostawili na nim suchej nitki ze względu na kiepskie zdęcia, dialogi, grę aktorską i zupełnie nietrzymającą się kupy fabułę.

Najgorsze filmy świata: Egzorcysta II: Heretyk (1977)

Kontynuacja jednego z najlepszych i najbardziej przerażających filmów wszech czasów. Trudno uwierzyć, że sequel Egzorcysty był aż tak nieudany. Co ciekawe, film trafił do oficjalnego przewodnika Złotych Malin po najgorszych amerykańskich filmach wszech czasów.

Najgorsze filmy świata: Jack i Jill (2011)

Adam Sandler słynie z tego, że nie wszystkie jego role są wybitne, ale tutaj przeszedł chyba samego siebie. W tej komedii wciela się w dwoje tytułówych bohaterów - parę bliźniaków - którzy spędzają ze sobą Boże Narodzenie. Film otrzymał aż 10 Złotych Malin, zgarniając statuetki we wszystkich kategoriach, w jakich był nominowany.

QUIZ. Komiksowe postacie Marvela i DC. Sprawdź, czy możesz się nazywać prawdziwym fanem

Pytanie 1 z 10
Postać z uniwersum DC, która niedawno pojawiła się na ekranach kin ("Shazam"), pierwotnie nazywała się:
Horrory mrożące krew w żyłach
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE