Na Wspólnej 3048 i 3049: Basia straci pracę a Przemek… nigdy nie odzyska Dagmary?!

2020-03-31 13:09
Na Wspólnej
Autor: TVN/Radek Orzel/X-News Na Wspólnej

Na Wspólnej odcinki 3048 i 3049 - streszczenie. Dagmara opuszcza szpital, ale nie chce rozmawiać z Przemkiem. Chłopak się załamuje i szuka wsparcia u Moniki. Basia dowiaduje się, że wkrótce może być bezrobotna. Co jeszcze wydarzy się w serialu TVN?

W nowych odcinkach Na Wspólnej nie zabraknie emocji. Epizody koncentrować się będą na Dagmarze i jej fatalnej relacji z Przemkiem. Okaże się także, że w badaniach Arka wystąpił błąd. Z kolei Bogdan pomaga sąsiadce Sarze po kradzieży jej instrumentu. Niestety zawirowania sprawiają, że zapomina o córce.

Na Wspólnej 3048 streszczenie

Dagmara wychodzi ze szpitala. Zdesperowany Przemek jeszcze raz próbuje jej przypomnieć ich związek! Jednak ukochana go nie słucha, - chce, by zostawił ją w spokoju! Załamany chłopak zwierza się Monice, która chętnie służy wsparciem młodemu Smolnego…
Ostrowski z dużymi nadziejami idzie na wizytę kontrolną po zawale serca. Jednak ordynator Adamski oświadcza, że Arek wróci do zawodu, ale… po jego trupie! Na dodatek Kamil uświadamia Ostrowskiemu, że w badaniach które razem przeprowadzali, jest błąd. Jak o tym powiedzieć Adamskiemu?!
Bogdan spotyka zapłakaną sąsiadkę – okazuje się, że Sarze skradziono… wiolonczelę! A za godzinę ma przesłuchanie w filharmonii!!! Berg ostro bierze się do pomocy: zdobywa zastępczy instrument, zawozi Sarę i – karcąc niechętną komisję – doprowadza do przesłuchania pięknej sąsiadki! Niestety, zapomina że miał odebrać córkę z przedszkola…

Na Wspólnej 3049 streszczenie

Jarek podejmuje ostateczną decyzję – kończy współpracę z Emi. Ma dość kłótni z Elizą… Emi jest bardzo zawiedziona, ale się zgadza. Niespodziewanie, podczas ich ostatniego występu zjawia się jej ojciec z policją i… każe aresztować córkę!
Basia dowiaduje się, że… może stracić pracę! Tymczasem Przemek wraca do filmu – Monika wymogła to na reżyserze. Jednak młody Smolny nie może zapomnieć o swojej ukochanej – wieczorem pojawia się pod domem Dagmary. To, co widzi przez okno, pozbawia go wszelkich złudzeń!
Szkoła nauki jazdy Wojtka i Moniki rozwija żagle – kursanci walą drzwiami i oknami! Jednak nie ma róży bez kolców – największym jest… babcia Bronia! Najstarsza kursantka znowu daje popalić Szulcowi – na pełnym gazie taranuje środek ronda, masakrując samochód! Wojtka trafia szlag!

Seriale, które warto teraz nadrobić: #zostańwdomu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE