Polskie seriale

“Na dobre i na złe”: Gloria i Falkowicz w tarapatach! To się wydarzy w 891 odcinku

2023-09-21 17:57

Oj dzieje się w tym “Na dobre i na złe”. W nadchodzącym odcinku śledzić będziemy dalsze perypetie dotyczące powrotu Glorii i operacji Mojżesza. Dziewczyna usłyszy ciekawe plotki i podejmie ważną decyzję, która… szybko wybuchnie jej w twarz. W kłopoty wpakuje się też Falkowicz.

Na dobre i na złe, odcinek 891 – Oliwia zemści się na Begerze

W 891. odcinku “Na dobre i na złe” doktor Beger znów wejdzie na wojenną ścieżkę, jednak tym razem z Oliwią. Chirurg nie zgodzi się, by dziewczyna obserwowała operację Mojżesza, choć zabieg będzie nowatorski i przełomowy. Mszcząc się na swojej podopiecznej za to, że śmiała odrzucić jego awanse. A stażystka odpłaci mu pięknym za nadobne! Gdy zostaną na chwilę same, koleżanka zdradzi Glorii, że chirurg miał poważny uraz dłoni. Przemilczając fakt, że sama go zraniła.

- Wiesz, że miał uszkodzoną dłoń? Dosyć niedawno…

- Daj spokój... Nie lubię go jako człowieka, ale gdyby było coś nie tak z jego ręką… Nikt by go nie dopuścił do operacji!

- Pewnie tak, może się czepiam... Ale pierwsza operacja nie zakończyła się sukcesem.

A ziarno niepokoju, które zasieje Oliwia, szybko wykiełkuje... I po kilku godzinach doktor Krasucka odsunie Barta od operacji, którą sam wymyślił i zaplanował - sprowadzając do szpitala światowej sławy chirurga – profesora Wiktora Daleka (w tej roli Konrad Makowski) - który nie tylko z ochotą go zastąpi, ale też zdobędzie od razu sympatię kolegów.

- Nie ma dla mnie znaczenia, co doprowadziło do tego, że się tu znalazłem.(...) Jest pacjent, który potrzebuje operacji wszczepienia zastawki. Znam się na tym, u tak małych dzieci robiłem to już kilkukrotnie. Jest nagła potrzeba, a ja akurat mam wolne... To proste!

Na dobre i na złe, odcinek 891 – Gloria w szponach wroga! Jak ją ukarze?

Gloria, zainspirowana przypadkiem Mojżesza, postanowi za to zrobić w Leśnej Górze specjalizację z kardiologii, licząc na to, że jej mentorem na oddziale zostanie Mazur. Profesor na opiekuna dziewczyny wyznaczy jednak Begera. Jaką zemstę Maks obmyśli dla “niepokornej” lekarki? Czas pokaże.

Na dobre i na złe, odcinek 891 – Falkowicz w tarapatach. W co wpakuje się tym razem?

Tymczasem Falkowicz założy w końcu fundację - i popełni niebezpieczny błąd. Kolejnym pacjentem profesora zostanie Adam (w tej roli Jacek Ryś) – biznesmen, który będzie miał problemy z krążeniem i gdy usłyszy o badaniach nad nowym lekiem, od razu zacznie im gorąco kibicować. A gdy lekarz nowemu “znajomemu” zaufa… Sara znajdzie nagle dla fundacji sprzęt po “okazyjnej” cenie. Adam od razu zaproponuje Falkowiczowi pomoc - oferując natychmiastowy dostęp do pieniędzy. A profesor złapie się na haczyk i weźmie gigantyczną pożyczkę... Nieświadomy, że biznesmen jest z Berezińską w zmowie.

- Wejdź na konto fundacji, rób przelewy! Rezerwuj te maszyny... natychmiast!

- Ale skąd? Jak…?

- Nie pytaj! Działaj! Mamy to!

Jaką cenę Falkowicz zapłaci za swoje marzenia… i naiwność? Dowiemy się z kolejnych odcinków!

Jak dobrze znasz popularne polskie seriale? QUIZ

Pytanie 1 z 10
"Stulecie Winnych": z jakiej miejscowości pochodzi tytułowa rodzina?
Stulecie Winnych
Polskie seriale popularne za granicą | To Się Kręci #6