Na dobre i na złe: odc. 825 - do Leśnej Góry powraca Agata, Radwan zmienia się w szpiega

2021-11-28 13:46 ek
Na dobre i na złe
Autor: fot. Artrama

Losy lekarzy ze szpitala w Leśnej Górze, śledzi od wielu lat spora widownia i nie ma się co dziwić. To wszystko przez odcinki, które zawsze trzymają wszystkich w napięciu. Co wydarzy się w Na dobre i na złe w odcinku numer 825? Okazuje się, że do Leśnej Góry powróci Agata, Radwan zmieni się w szpiega, a Hania będzie szaleć z niepokoju. Poniżej znajdziecie streszczenie odc. 825.

Na dobre i na złe: odc. 825 - streszczenie. Na początek: ciąg dalszy dramatu Hani (Marta Żmuda Trzebiatowska). W nowym tygodniu Piotr (Mikołaj Roznerski) nadal będzie walczyć o życie… A gdy Michał (Mateusz Janicki) spróbuje byłą narzeczoną pocieszyć, ta nie przyjmie tego dobrze.

- Haniu…

- Nie teraz, Michał... Proszę!

- A kiedy? Chcę ci pomóc. Chcę z tobą rozmawiać, chcę przy tobie być…

- Zostaw mnie... Zostawcie mnie wszyscy!

Z kolei doktor Radwan (Mateusz Damięcki) znów spotka się z prawniczką - by dowiedzieć się, w jaki sposób może walczyć o prawo do kontaktów z synem.

- Macocha mojego dziecka zaczęła pracę w moim szpitalu…

- To był... pański pomysł?(…) Niech pan wykorzysta okazję do zacieśnienia kontaktów. Niech pan obserwuje macochę... I proszę notować: co, jak i kiedy… Wszystko może się przydać. Prawie każdą sytuację można zinterpretować tak, jak się chce…

Najważniejszy w premierowym odcinku będzie jednak powrót Agaty (Emilia Komarnicka - Klystra). Doktor Woźnicka zakończy urlop, zapuka do gabinetu dyrektora… i gdy odkryje, że jej nowym szefem został Beger (Tomasz Ciachorowski), będzie w szoku.

- Ty!?

- O, widzę że nikt pani doktor nie poinformował, nie uprzedził... Czyżby przyjaciele zawiedli?

- To niemożliwe…

- Że zawiedli? Może nie są prawdziwymi przyjaciółmi...

- Niemożliwe, żebyś został dyrektorem!

Chwilę później lekarka spotka Szczepana (Kamil Kula) – a ten wcale jej nie uspokoi.

- Kazał do minimum ograniczyć przyjęcia... czyli tak naprawdę kazał spławiać pacjentów! Łazi po wszystkich oddziałach i patrzy ludziom na ręce... Wszyscy żyją w strachu!(…) To nie ty powinnaś odejść, tylko on... Nie ty. Wyobrażasz sobie, co będzie, jak wygra konkurs na dyrektora?! Pewnie też odejdę…

- Nie wygłupiaj się…

- Sam odejdę. Zanim mnie wyrzuci z wilczym biletem!

W finale Agata wróci za to do „jaskini lwa”… i Beger zrozumie, że jego problemy dopiero się zaczynają.

- Zostaję… Szykuj się na wojnę!

Co wydarzy się dalej? Emisja odcinka numer 825 już 1 grudnia o godz. 20:55, tylko na antenie TVP2 – lepiej nie przegapić!

Na dobre i na złe, odcinek 825: Dramat Hani w obliczu śmierci Piotra. Michał nie pozwoli, żeby cierpiała
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE