Na dobre i na złe - kiedy ostatni odcinek przed wakacjami 2021?

2021-05-18 15:07 Adrian Rybak
Na dobre i na złe
Autor: Materiały prasowe TVP

Na dobre i na złe to serial, który wciąż cieszy się ogromną oglądalnością. To nadal jeden z najpopularniejszych seriali w Telewizji Polskiej. Widzowie muszą się jednak powoli przygotowywać na przerwę. jak co roku, w okresie wakacyjnym nie będą pojawiać się premierowe odcinki. Wiadomo już, na kiedy zaplanowano ostatnią emisję przed latem.

Na dobre i na złe pomimo wielu lat emisji nadal przyciąga przed ekrany wielu widzów. Fani seriali zasiadają przed ekrany w każdą środę, aby dowiedzieć się, co ciekawego wydarzy się w życiu lekarzy ze szpitala w Leśnej Górze. W ostatnich odcinkach wydarzyło się wiele ciekawych sytuacji. Widzowie byli świadkami jednego z najbardziej dramatycznych wydarzeń w serialu. Doszło do pożaru w szpitalu, w wyniku którego zginęła jedna z bohaterek - Katarzyna, którą grała Ilona Ostrowska. Niedługo jednak widzowie będą musieli pożegnać się z bohaterami Na dobre i na złe. Telewizja Polska przewidziała przerwę wakacyjną. Oznacza to, że w tym czasie nie pojawią się premierowe odcinki. Poinformowano już, kiedy zostanie wyemitowany ostatni z nich. Będzie to środa 2.06.2021. Wtedy zostanie pokazany 813. odcinek. Co się w nim wydarzy?

Na dobre i na złe, odcinek 812: Nowy bohater Roznerskiego odbije Michałowi Hanię? Uroczy samotnik podbije serca wszystkich i ślubu nie będzie

Na dobre i na złe - odcinek 813. Środa 2.06.2021

W ostatnim odcinku przed wakacjami Blanka i Radwan wrócą do pracy. Wspólnie z Maksem będą walczyć o życie ciężarnej pacjentki, u której problemem będzie rozwarstwienie aorty. Antek odzyska siły po przeszczepie serca i zada Indze pytanie, którego się nie spodziewa. Prawdopodobnie na odpowiedź widzowie poczekają do września.

Na dobre i na złe - obsada

Aktualnie w serialu Na dobre i na złe występują Katarzyna Skrzynecka, Marta Żmuda Trzebiatowska, Mateusz Janicki, Emilia Komarnicka-Klynstra, Michał Żebrowski, Ilona Ostrowska, Amelia Czaja, Aleksandra Hamkało i inni. Obsada produkcji zmieniała się na przestrzeni lat. Wcześniej występowali tam między innymi Małgorzata Foremniak, Artur Żmijewski i Agnieszka Dygant.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE