My Way - powtórki. Kiedy oglądać odcinki programu z Edytą Górniak?

2019-10-18 15:46
Zakochani po uszy
Autor: Materiały Prasowe

Pierwszy odcinek programu My Way stawia przed Edytą Górniak pierwsze wyznanie – piosenkarka ma po raz pierwszy siąść za kierownicę. Poznaje jednego ze swoich trenerów, Filipa Raszewskiego ze Skoda Auto Szkoły. Oraz samochody, na których będzie się uczyć. Okazuje się jednak, ze diva jest nieprzygotowana do samodzielnego prowadzenia pojazdu.

My Way - powtórki na TVN. Kiedy oglądać odcinki reality show Edyty Górniak? W pierwszym odcinku po skończonej lekcji Edyta wraca do domu, gdzie czeka na nią Allan. Nastolatek wspiera mamę w jej dążeniu do celu. Tym bardziej, że przed piosenkarką pierwsza próba – egzamin teoretyczny. Jaki będzie jego wynik? My Way to dużo śmiechu, łez i wzruszeń – wszystko to w iście gwiazdorskim stylu!

My Way - powtórki w telewizji

Premierowe odcinki My Way można oglądać w środy o godzinie 21:30 począwszy od 30 października. Powtórki odcinków emitowane będą w niedziele o godzinie 18:30 i w poniedziałki o godzinie 6:20 na TVN oraz w poniedziałki o godzinie 22:25 i w środy (tydzień później) o godzinie 19:05 na TVN Style.

My Way - online. Gdzie oglądać w internecie?

Program Edyty Górniak będzie dostępny także na platformie Player. Odcinki trafiają tu po emisji w telewizji. Program My Way ma łącznie składać się z 8 odcinków.

NAJNOWSZE