Edward Miszczak i Enej

i

Autor: AKPA Kiedy nowe odcinki "Must be the music"?

Must be the music

"Must Be The Music" wraca na ekrany. Wiadomo, kiedy nowe odcinki

2024-05-27 10:37

"Must be the music. Tylko muzyka" był jednym z flagowych programów stacji Polsat. Widzowie licznie gromadzili się przed telewizorami, aby oglądać talent show, w którego jury zasiadały takie gwiazdy, jak chociażby Kora Jackowska czy Elżbieta Zapendowska. Niespodziewanie osiem lat temu stacja zdecydowała się za zdjęcie programu z anteny. Wszystko wskazuje na to, że już niebawem zobaczymy nowe odcinki popularnego show.

Od jakiegoś czasu w sieci krążyły doniesienia o tym, że Telewizja Polsat zamierza reaktywować popularny talent show "Must be the music. Tylko muzyka". Podczas tegorocznego Polsat Hit Festiwalu, który odbył się w miniony weekend 24-25 maja w Sopocie, dyrektor programowy stacji Edward Miszczak rozwiał wszelkie wątpliwości dotyczące powrotu programu na antenę.

Polsat reaktywuje "Must be the music. Tylko muzyka". Kiedy nowe odcinki?

Pierwszy odcinek "Must be the music. Tylko muzyka" stacja Polsat wyemitowała 5 marca 2011 roku. Do tej pory powstało 11 edycji, które wypromowały wielu znanych dziś muzyków. To właśnie dzięki występom w "Must be the music. Tylko muzyka" na polskiej scenie zaistniali między innymi: Kasi Moś, LemON, Piękni i Młodzi czy Enej. Ostatnia z wymienionych formacji wygrała 1. edycję "Must be the music" w 2011 roku. Zespół Enej był jedną z pierwszych gwiazd, które uświetniły swoim koncertem drugi dzień tegorocznego Polsat Hit Festiwalu. Przy okazji tego występu na scenie pojawił się dyrektor programowy stacji Edward Miszczak, który poinformował, że stacja reaktywuje popularny program.Będziecie znowu mogli słuchać zespołów, które mają szansę zrobić karierę - przekazał Miszczak.Nowe odcinki 12. odsłony "Must be the music. Tylko muzyka" będziemy mogli oglądać w wiosennej ramówce Polsatu w 2025 roku.

Must be the music: Tomek Kowalski zwyciężył program, ale wypadek zmienił wszystko

Na razie nie ujawniono szczegółów dotyczących programu. Wiadomo, że w jury nie zobaczymy trenerki od emisji głosu Elżbiety Zapendowskiej, która w momencie pojawienia się doniesień o reaktywacji programu, wyznała, że jeśli otrzymałaby propozycję ponownego objęcia roli jurorki, nie zamierza jej przyjmować.

Cieszycie się, że "Must be the music. Tylko muzyka" wraca na antenę?