Msza święta

i

Autor: Pixabay

Msza święta ONLINE i TV 27.12.2020 na żywo w TVP1, Polsat, Trwam

2020-12-26 11:27

Msza święta na żywo w TV i online to świetna alternatywa dla wszystkich osób, które nie mogą uczestniczyć w mszy świętej w kościele. Gdzie obejrzeć mszę świętą w niedzielę, 27 grudnia 2020? Harmonogram transmisji telewizyjnej w TVP1, Polsat News i Trwam oraz stream internetowy znajdziecie poniżej.

Msza święta na żywo 27 grudnia 2020 będzie transmitowana w telewizji i online. Na jakich kanałach i o której godzinie obejrzymy mszę w niedzielę, 27.12? Gdzie szukać streamu internetowego? Pandemia koronawirusa przyczyniła się do wprowadzenia wielu obostrzeń. Dotyczą one przede wszystkim zgromadzeń publicznych w tym uczestnictwa w mszach świętych. W świątyniach obowiązuje bezwzględny nakaz zakrywania ust i nosa, z wyłączeniem osób odprawiających mszę. Wierni powinni zachowywać bezpieczny dystans. Przed wejściem do świątyni powinno się zdezynfekować ręce. Obowiązują także limity osób w kościołach. Na jedną osobę musi przypadać co najmniej 15 metrów kwadratowych. Poniżej przedstawiamy plan transmisji na żywo z mszy świętej 27.12.2020 dla wszystkich, którzy postanowią tego dnia zostać w domu i oglądać niedzielne nabożeństwo w telewizji lub internecie.

Msza święta w TV: TVP1, Polsat, Trwam

Wierni będą mogli obejrzeć niedzielną mszę świętą za pośrednictwem telewizji, która będzie transmitowana następująco:

  • 7:00 TVP1 - Msza św. z Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach
  • 9:00 Polsat News - Msza św. ze Świątyni Opatrzności Bo­żej w Warszawie
  • 9:30 TV TRWAM - Msza św. z kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej na Jasnej Górze
  • 11:00 TVP1 - Msza św. z Sanktuarium Matki Bożej na Jasnej Górze
  • 12:00 TVP1 - Anioł Pański
  • 12:00 TV TRWAM - Anioł Pański z Ojcem Świętym Franciszkiem
  • 13:00 TVP Polonia - Transmisja mszy świętej z kościoła pw. św. Jana XXIII w Komornikach

Święta - Jak dobrze znasz świąteczne piosenki? Dokończ ich tekst!

Pytanie 1 z 9
Last Christmas I gave you my heart...

Msza święta online

Msze święte transmitowane w TVP1, Polsat News i Trwam można oglądać za darmo w internecie na stronie WP Pilot - po wcześniejszym zarejestrowaniu się. Dodatkowo msze święte na żywo emitowane są również za darmo w serwisach takich jak: IPLA, TVP VOD, YouTube i Facebook.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE