Motyw odcinek 6 - co się wydarzy w serialu TVN? Emisja, powtórka, online

2020-03-31 11:05 kw
Motyw
Autor: TVN/xnews

Motyw odcinek 6 zostanie wyemitowany we wtorek, 7 kwietnia o godzinie 21:30 w TVN. Powtórka telewizyjna przewidziana jest na niedzielę, 12 kwietnia o godzinie 23:50. Przed wami streszczenie 6. odcinka serialu Motyw.

Motyw odcinek 6 - co się wydarzy w serialu TVN? Emisja, powtórka, online. Motyw to historia o miłosnym trójkącie, pozorach i kłamstwie, w które uwikłani są główni bohaterowie. W rolach głównych występuje plejada gwiazd, a wśród nich m.in. Małgorzata Kożuchowska, Agnieszka Grochowska, Michał Czernecki, Andrzej Konopka, Magdalena Walach, Olga Bołądź, Adaa Ferenc, Marcin Perchuć oraz Bartłomiej Kotschedoff.

Motyw odcinek 6 - TVN i Player

Gdańsk 1989. Czarna i Luiza godzą się, ale między nimi nie jest już tak jak było wcześniej. Jasne jest, że między dziewczynami stoi Maks, z którym Luiza postanowiła się związać.

Podczas rodzinnej kolacji Mikołaj ujawnia przypadkiem sekret Moniki. Chłopiec powtarza słowa Michała, którymi ten zawsze żegna się z Moniką. Szulc rozumie, że żona zdradza go z terapeutą. Komisarz wpada w szał.

Tej samej nocy pijany Szulc przychodzi do Olgi. Kobieta wyrzuca go z mieszkania. Komisarz spędza noc w celi na komendzie. Rano budzi go Żyleta, która wita go nową informacją o Czarnej - Czarnecka miała w Anglii wyrok w zawieszeniu za pobicie klienta w restauracji. Zjawia się również posterunkowy i oznajmia, że Czarnecka jest w ciąży. Szulc mdleje i trafia do szpitala.

Seriale, które warto teraz nadrobić: #zostańwdomu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE