Miss Warszawy 2020 - retransmisja. Kiedy i o której gala w TV?

2020-10-26 17:50 AW
Miss Warszawy
Autor: fot. Krystian Olszewski

W retransmisji na antenie Czwórki będziemy mogli obejrzeć zmagania 17 finalistek ubiegających się o tytuł Miss Warszawy oraz przepustkę do rywalizacji o koronę Miss Polski. W finale konkursu znalazły się studentki i absolwentki różnych uczelni – od Uniwersytetu Warszawskiego po Akademię Sztuki Wojennej i przedstawicielki rozmaitych zawodów – od stewardessy po doradcę finansowego, wspaniałe młode kobiety o wielu pasjach, wśród których są muzyka, książki, zwierzęta czy sport – od siatkówki po skoki spadochronowe, boks i motocross.

Miss Warszawy 2020 - retransmisja. Kiedy i o której gala w TV? Kandydatki podziwiać będziemy w wielu efektownych odsłonach: w kolekcji sylwestrowej i casualowej, w sukniach wieczorowych i ślubnych, a także w pokazie zmysłowej bielizny i luksusowych pareo oraz eleganckiej biżuterii. Producentką gali jest prezenterka telewizyjna oraz Wicemisss Globu 2013 - Klaudia Wiśniowska.  

Miss Warszawy 2020 - retransmisja. Kiedy i o której gala w TV?

Oprócz najpiękniejszych warszawianek w pięknych kreacjach i w choreografii najpopularniejszego tancerza w Polsce, znanego z „Tańca z gwiazdami” Tomasza Barańskiego, na scenie zobaczymy balet Teatru Sabat, tenora Iwo Orłowskiego oraz muzyczną gwiazdę wieczoru – zespół Enej, a także laureatki wielu konkursów miss i piękną Hannę Żudziewicz, a w roli prowadzącego galę – niezrównanego Krzysztofa Ibisza. 

Emisja w Czwórce - wtorek, 27 października:

  • Miss Warszawy, cz. 1 – Prezentacja finalistek –  godz. 21.30
  • Miss Warszawy, cz. 2 – Top 10 –  godz. 22.30
Filmy akcji - TOP 10 filmów trzymających w napięciu
NAJNOWSZE