"Miłość, śmierć i roboty" powróci z 4. sezonem! Kiedy premiera nowych odcinków?

2022-08-14 15:31 Natalia Nowecka
Miłość, śmierć i roboty 4 sezon - kiedy premiera?
Autor: materiały prasowe Netflix Miłość, śmierć i roboty 4 sezon - kiedy premiera?

"Miłość, śmierć i roboty" , czyli popularny serial Netfliksa, doczeka się 4. sezonu. Co zobaczymy w nowych odcinkach i kiedy zawitają w bibliotece platformy?

Serial "Miłość, śmierć i roboty" nie powiedział jeszcze ostatniego słowa. Uwielbiana przez fanów animacja otrzymała właśnie zielone światło na realizację kolejnego, czwartego już sezonu.

Miłość, śmierć i roboty 4 sezon - kiedy premiera?

"Miłość, śmierć i roboty" to antologia animacji stworzona dla Netfliksa przez Tima Millera i Davida Finchera. Produkcja zadebiutowała w bibliotece serwisu w 2019 roku i szybko zyskała popularność i uznanie zarówno widzów, jak i krytyków. Teraz powróci w nowej odsłonie. Niestety, na obecną chwilę nie wiemy, kiedy ukaże się 4. sezon "Miłość, śmierć i roboty". Nowych odcinków spodziewać się możemy najwcześniej w drugiej połowie 2023 roku. Wszystkie dotychczasowe serie znajdziecie na Netfliksie. 

Sonda
Wolisz oglądać seriale, czy filmy?

Jak dobrze znasz popularne seriale Netfliksa?

Pytanie 1 z 11
W którym roku rozpoczyna się akcja "Stranger Things"?
PREQUEL, SEQUEL, SPIN-OFF… Co to jest? O co w tym chodzi? | To Się Kręci #1
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE