Miłość i przeznaczenie

i

Autor: materiały TVP

Miłość i przeznaczenie streszczenie. Nuh namawia Emine, by razem spróbowali pogodzić Mehdiego z Zejnep

2021-12-14 10:26

Na początku grudnia 2021 roku Telewizja Polska wyemitowała ostatni odcinek uwielbianego Promyka nadziei. To właśnie wtedy widzowie poznali zakończenie losów Ipek, Bahar oraz Omera. Miejsce produkcji znad Bosforu zajął nowy serial z Turcji - Miłość i przeznaczenie, który jest emitowany na antenie TVP2 od poniedziałku do piątku, o godzinie 17:15 w TVP2. Co wydarzy się w nadchodzących odcinkach produkcji?

Miłość i przeznaczenie streszczenie. Tureckie seriale to prawdziwy hit ostatnich miesięcy, a może i lat. Widzowie uwielbiają je za wielowątkowość, nagłe zwroty akcji, nieprzewidywalność, obecność czarnych charakterów, atrakcyjną obsadę, od której ciężko oderwać wzrok oraz za porwania, pościgi, romanse, zdrady, kłamstwa i intrygi. Wszystko to odnaleźć można w Miłości i przeznaczeniu, czyli produkcji znad Bosforu, która gości na ekranach naszych telewizorów od początku grudnia 2021 roku.

TOP 5 SERIALI o Miłości [Kozacka miłość, Elif, Więzień miłości] | ESKA XD - Hotplota #37

Miłość i przeznaczenie - odcinek 15

W 15. odcinku Miłości i przeznaczenia, którego emisja została zaplanowana na czwartek 23 grudnia 2021 roku, Patyczak w domu dziecka robi wyrzuty Zejnep. Mehdi obiecuje ją stamtąd zabrać. Nuh namawia Emine, by razem spróbowali pogodzić Mehdiego z Zejnep. Pielęgniarka Benal zaprasza Zejnep na kawę. Opowiadają sobie o życiu.

Sonda
Czy oglądasz Miłość i przeznaczenie?