Miłość i przeznaczenie

i

Autor: materiały TVP

Miłość i przeznaczenie - streszczenie 111, 112, 113. Benal poinformuje Mehdiego, iż chce rozwodu. Co stanie się z małą Mużgan?

2022-05-16 14:57

Turecki serial „Miłość i przeznaczenie” zafunduje fanom kolejną dawkę emocji. W najnowszych odcinkach zobaczymy Zejnep, która będzie rozważała rozstanie z Baryszem, natomiast Nermin postara się ją przekonać, aby posłuchała głosu serca. Zejnep i Barysz uratują z opresji małą Mużgan, a następnie oświadczy się Zejnep. Ozlem wyrazi swoje wątpliwości, co do ich ślubu. Benal poinformuje Mehdiego, iż chce rozwodu. Co zatem stanie się z małą Mużgan? Zapraszamy do oglądania najnowszych epizodów 111-113 już od poniedziałku 16 maja 2022.

Tureckie seriale cieszą się w Polsce niesłabnącą popularnością. Twórcy Miłości i przeznaczenia zadbali o to, aby widzowie miłosnej opowieści nie nudzili się ani chwili. Wartka akcja i ciekawe zwroty akcji to jest to, co trzyma w napięciu fanów serialu. Do tego nietuzinkowi bohaterowie, których losy śledzi się z zapartym tchem to jest to czego oczekują widzowie. Dokładne streszczenie odcinków 111, 112 i 113 znajdziesz poniżej. Po najnowsze odcinki zapraszamy w dniach 16-18 maja 2022. Serial jak zawsze zostanie wyemitowany w stacji TVP2, codziennie o godz. 17:15.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Miłość i przeznaczenie - finał serialu zaskoczy widzów? Co wydarzy się w ostatnim odcinku produkcji?

Miłość i przeznaczenie – streszczenie odcinka 111

Ali Ryza robi Baryszowi wykład, jak powinien postąpić z Zejnep. Po rozmowie z Ozlem Zejnep rozważa rozstanie z Baryszem. Nermin przekonuje, by posłuchała głosu serca. Benal chce po cichu opuścić dom Mehdiego.

Miłość i przeznaczenie – streszczenie odcinka 112

Benal oświadcza Mehdiemu, że chce rozwodu, a on zamyka ją w pokoju. Zejnep i Barysz ratują z opresji ją i małą Mużgan. Barysz oświadcza się Zejnep. Nuh i Dżemile wynoszą się z domu Mehdiego.

Miłość i przeznaczenie – streszczenie odcinka 113

Barysz wyznaje Alemu, że oświadczył się Zejnep. W domu Nermin i reszty kobiet znów zjawia się Nuh z Dżemile oraz Benal z córką. Ozlem ma wątpliwości, co do ślubu Barysza z Zajnep. Mehdi zgadza się na odejście Benal, ale nie chce oddać małej Mużgan.

Sonda
Najlepszy turecki serial to...
Tureckie seriale, których nie było w Polsce