Miłość i przeznaczenie online. Gdzie oglądać serial po polsku w internecie?

2021-11-29 10:35 kg
Miłość i przeznaczenie
Autor: materiały TVP

Na początku grudnia 2021 roku na antenie TVP2 zostanie wyemitowany ostatni odcinek Promyka nadziei, czyli tureckiego serialu, opowiadającego losy Ipek, Omera i Bahar. Miejsce uwielbianej telenoweli znad Bosforu zajmie nowy hit z Turcji - Miłość i przeznaczenie. W obsadzie produkcji znaleźli się: Demet Ozdemir, Ibrahim Celikkol, Senan Kara, Zuhal Gencer oraz Engin Hepileri. Gdzie oglądać serial po polsku online?

Miłość i przeznaczenie online. Tureckie seriale cieszą się w Polsce ogromną popularnością. Widzowie pokochali je za wielowątkowość, nagłe zwroty akcji, nieprzewidywalność, obecność czarnych charakterów, atrakcyjną obsadę, od której ciężko oderwać wzrok, za intrygi, romanse, zdrady, kłamstwa, porwania czy też pościgi. Wszystko to z pewnością odnaleźć będzie można w Miłości i przeznaczeniu, która zadebiutuje na antenie TVP2 już w piątek, 3 grudnia 2021 roku.

Elif VS Zapukaj do moich drzwi [POJEDYNEK SERIALI] | ESKA XD - Hotplota #36

Miłość i przeznaczenie - o czym jest serial?

Zeynep to młoda i piękna dziewczyna, która pochodzi z biednej rodziny, ale została wychowana przez bogatych ludzi. Kiedy miała 7 lat, jej ojciec oddał ją na wychowanie. Biologiczna matka Zeynep, Sakine, przyjęła tę ofertę, aby jej ukochana córka miała możliwość pójścia do szkoły i godnego życia. Sakine pracuje jako sprzątaczka w domu przybranych rodziców Zeynep a jej przybrani rodzice Nermin i Ekrem są dobrze wykształceni i należą do wyższych sfer.

Sonda
Czy oglądasz Miłość i przeznaczenie?

Nikt w wyższych sferach nie wie o biologicznych rodzicach Zeynep i wszyscy zakładają, że Nermin i Ekrem są jej rodzicami. Zeynep spotyka się z Farukiem, który pochodzi z zamożnej rodziny, i który pewnego dnie się jej oświadcza i zostaje przyjęty. Ale wtedy wkracza Sakine. Kiedy dowiaduje się, że Mehdi, przystojny facet z sąsiedztwa, szuka dziewczyny, namawia córkę na randkę w ciemno...

Miłość i przeznaczenie - gdzie oglądać online?

Miłość i przeznaczenie składa się ze 138 odcinków, które będą emitowane od poniedziałku do piątku, o godzinie 17:15 w TVP2. Wszystkie epizody będzie można również obejrzeć online, za pośrednictwem platformy vod.tvp.pl. 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE