Miłość i przeznaczenie

i

Autor: materiały TVP

Miłość i przeznaczenie 98, 99, 100, 101, 102 streszczenie. Barysz godzi się z Zejnep. Mehdi opuszcza więzienie

2022-04-24 11:54

Miłość i przeznaczenie odc. 98, 99, 100, 101, 102 streszczenie - co się wydarzy w nowym tureckim serialu? Premierowe epizody zostaną wyemitowane w dniach 25-29 kwietnia 2022 roku w TVP 2 o godzinie 17:10. Produkcję będzie można oglądać także w internecie na stronie vod.tvp.pl.

Miłość i przeznaczenie 98, 99, 100, 101, 102 streszczenie. Zejnep przemyca Mehdiemu do więzienia pieniądze. Sultan, Zejnep i Emine idą się zabawić. Przenoszą się do drugiego lokalu, gdzie zastają Barysza, Alego i Sawasza. Barysz zawiadamia Nermin, że za kilka dni odzyska posiadłość i pieniądze. Co jeszcze wydarzy się w nadchodzących odcinkach Miłości i przeznaczenia? Sprawdźcie streszczenia.

MIŁOŚĆ w serialu [Wieczna miłość, Wymarzona miłość, Miłosne potyczki] | ESKA XD - Hotplota #42

Miłość i przeznaczenie - odcinek 98

Nuh, szukając Buse, natyka się w nocnym klubie na Alego i upijają się. Rodzina jest oburzona. Buse odmawia pomocy. Zejnep przemyca Mehdiemu do więzienia pieniądze.

Miłość i przeznaczenie - odcinek 99

Barysz wścieka się na wieść, że Zejnep będzie bronić Mehdiego. Zejnep rzuca pracę. Mehdi przez telefon przeprasza Zejnep. Barysz robi Sawaszowi wyrzuty, że wspierał Zejnep.

Miłość i przeznaczenie - odcinek 100

Dżengiz chce wprowadzić Mehdiego w swoje interesy. Mówi mu o problemach Nuha. Sultan, Zejnep i Emine idą się zabawić. Przenoszą się do drugiego lokalu, gdzie zastają Barysza, Alego i Sawasza. Barysz godzi się z Zejnep.

Sonda
Czy oglądasz tureckie seriale?

Miłość i przeznaczenie - odcinek 101

Sultan oznajmia Alemu Ryzie, że nie mogą dłużej u nich pracować. Buse nakłania Erdżana, by zmienił zeznania, ale żąda za to dużej sumy. Sultan wygarnia Dżemile, że czepia się Zejnep i Nuha, chociaż oni robią wszystko, by ratować Mehdiego. Mehdi wie, że przepadł sklep z oponami i dom, ale nie mówi o tym swym bliskim.

Miłość i przeznaczenie - odcinek 102

Barysz zawiadamia Nermin, że za kilka dni odzyska posiadłość i pieniądze. Sakine boi się, że znów odbierze jej Zejnep. Na rozprawę przychodzi Erdżan i przedstawia prawdziwą wersję wydarzeń. Mehdi opuszcza więzienie, lecz wcześniej daje się uwikłać w układy z Dżengizem.

Czekając na nowe odcinki serialu włączcie koniecznie kultową WKRĘTARKĘ.

Posłuchajcie, kogo Albert z ESKI wkręcił tym razem!

Listen to "Oferta" on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE