Miłość i przeznaczenie

i

Autor: materiały TVP

Miłość i przeznaczenie 16, 17, 18, 19 streszczenie. Zeynep dowiaduje się o ciąży Benal

2021-12-23 13:53

Miłość i przeznaczenie to kolejna turecka produkcja, która podbiła serca polskich widzów. Fani seriali znad Bosforu z wypiekami na twarzy przyglądają się losom bohaterów propozycji TVP. W ostatnich odcinkach doszło do kilku ciekawych zwrotów akcji, ale w nadchodzących nie będzie nudniej. Sprawdziliśmy, co się wydarzy w serialu Miłość i przeznaczenie. Streszczenia odcinków 16, 17, 18, 19 znajdziecie poniżej.

Miłość i przeznaczenie 16, 17, 18, 19 streszczenie. Bohaterką serialu jest Zeynep – młoda i piękna dziewczyna, która pochodzi z biednej rodziny, ale została wychowana przez bogatych ludzi. Kiedy miała 7 lat, jej ojciec oddał ją na wychowanie. Biologiczna matka Zeynep, Sakine, przyjęła tę ofertę, aby jej ukochana córka miała możliwość pójścia do szkoły i godnego życia. Sakine pracuje jako sprzątaczka w domu przybranych rodziców Zeynep, a jej przybrani rodzice Nermin i Ekrem są dobrze wykształceni i należą do wyższych sfer. Nikt w wyższych sferach nie wie o biologicznych rodzicach Zeynep i wszyscy zakładają, że Nermin i Ekrem są jej rodzicami. Zeynep spotyka się z Farukiem, który pochodzi z zamożnej rodziny, i który pewnego dnie się jej oświadcza i zostaje przyjęty. Ale wtedy wkracza Sakine. Kiedy dowiaduje się, że Mehdi, przystojny facet z sąsiedztwa, szuka dziewczyny, namawia córkę na randkę w ciemno... Sprawdź, co wydarzy się w kolejnych odcinkach.

Tureckie seriale, których nie było w Polsce

Miłość i przeznaczenie 16, 17, 18, 19 - kiedy i gdzie oglądać?

Miłość i przeznaczenie to serial, który można oglądać na antenie kanału TVP2. Odcinki 16, 17, 18 i 19 będzie można obejrzeć o godzinie 17:15 w dniach 27 grudnia 2021 - 30 grudnia 2021. Streszczenia odcinków znajdziesz poniżej:

Miłość i przeznaczenie, odc. 16 - streszczenie

Sultan zaprasza Zeynep i jej bliskich do siebie. Mehdi i Nuh spotykają Zeynep i Emine w modnym lokalu. Próby pojednania kończą się fiaskiem. Mehdi widzi w lokalu Ekrema z nieznajomą kobietą.

Miłość i przeznaczenie, odc. 17 - streszczenie

Patyczak cierpi, przebywając w sierocińcu. Mehdi i Zeynep postanawiają zostać rodziną zastępczą dziewczynki. Faruk namawia Emine, by przekazywała mu wiadomości o Zeynep. Benal odkrywa, że jest w ciąży.

Miłość i przeznaczenie, odc. 18 - streszczenie

Emine i Faruk nawiązują bliższą znajomość. Ekrem informuje Meltem, że trzeba przełożyć wyjazd do Ameryki. Mehdi dowiaduje się, że Ekrem go zadenuncjował. Zeynep przygotowuje wystawne śniadanie.

Miłość i przeznaczenie, odc. 19 - streszczenie

Nermin i Ekrem starają się odwieść Zeynep od pomysłu opieki nad Patyczakiem. Zeynep dowiaduje się o ciąży Benal. Kobieta nie zdradza, że Mehdi jest ojcem dziecka.