Miłość i przeznaczenie 16, 17, 18, 19 streszczenie. Zeynep dowiaduje się o ciąży Benal

2021-12-23 13:53 Adrian Rybak
Miłość i przeznaczenie
Autor: materiały TVP

Miłość i przeznaczenie to kolejna turecka produkcja, która podbiła serca polskich widzów. Fani seriali znad Bosforu z wypiekami na twarzy przyglądają się losom bohaterów propozycji TVP. W ostatnich odcinkach doszło do kilku ciekawych zwrotów akcji, ale w nadchodzących nie będzie nudniej. Sprawdziliśmy, co się wydarzy w serialu Miłość i przeznaczenie. Streszczenia odcinków 16, 17, 18, 19 znajdziecie poniżej.

Miłość i przeznaczenie 16, 17, 18, 19 streszczenie. Bohaterką serialu jest Zeynep – młoda i piękna dziewczyna, która pochodzi z biednej rodziny, ale została wychowana przez bogatych ludzi. Kiedy miała 7 lat, jej ojciec oddał ją na wychowanie. Biologiczna matka Zeynep, Sakine, przyjęła tę ofertę, aby jej ukochana córka miała możliwość pójścia do szkoły i godnego życia. Sakine pracuje jako sprzątaczka w domu przybranych rodziców Zeynep, a jej przybrani rodzice Nermin i Ekrem są dobrze wykształceni i należą do wyższych sfer. Nikt w wyższych sferach nie wie o biologicznych rodzicach Zeynep i wszyscy zakładają, że Nermin i Ekrem są jej rodzicami. Zeynep spotyka się z Farukiem, który pochodzi z zamożnej rodziny, i który pewnego dnie się jej oświadcza i zostaje przyjęty. Ale wtedy wkracza Sakine. Kiedy dowiaduje się, że Mehdi, przystojny facet z sąsiedztwa, szuka dziewczyny, namawia córkę na randkę w ciemno... Sprawdź, co wydarzy się w kolejnych odcinkach.

Tureckie seriale, których nie było w Polsce

Miłość i przeznaczenie 16, 17, 18, 19 - kiedy i gdzie oglądać?

Miłość i przeznaczenie to serial, który można oglądać na antenie kanału TVP2. Odcinki 16, 17, 18 i 19 będzie można obejrzeć o godzinie 17:15 w dniach 27 grudnia 2021 - 30 grudnia 2021. Streszczenia odcinków znajdziesz poniżej:

Miłość i przeznaczenie, odc. 16 - streszczenie

Sultan zaprasza Zeynep i jej bliskich do siebie. Mehdi i Nuh spotykają Zeynep i Emine w modnym lokalu. Próby pojednania kończą się fiaskiem. Mehdi widzi w lokalu Ekrema z nieznajomą kobietą.

Miłość i przeznaczenie, odc. 17 - streszczenie

Patyczak cierpi, przebywając w sierocińcu. Mehdi i Zeynep postanawiają zostać rodziną zastępczą dziewczynki. Faruk namawia Emine, by przekazywała mu wiadomości o Zeynep. Benal odkrywa, że jest w ciąży.

Miłość i przeznaczenie, odc. 18 - streszczenie

Emine i Faruk nawiązują bliższą znajomość. Ekrem informuje Meltem, że trzeba przełożyć wyjazd do Ameryki. Mehdi dowiaduje się, że Ekrem go zadenuncjował. Zeynep przygotowuje wystawne śniadanie.

Miłość i przeznaczenie, odc. 19 - streszczenie

Nermin i Ekrem starają się odwieść Zeynep od pomysłu opieki nad Patyczakiem. Zeynep dowiaduje się o ciąży Benal. Kobieta nie zdradza, że Mehdi jest ojcem dziecka.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE