Milionerzy: Żeby zdrowie dopisywało, w Wielkanoc warto zjeść kilka... 21.07.2021

2021-07-21 12:54 AW
Milionerzy
Autor: Materiały Prasowe

Żeby zdrowie dopisywało, w Wielkanoc warto zjeść kilka... Jak brzmi poprawna odpowiedź na to pytanie z Milionerów i czy znał ją uczestnik? Pytania w teleturnieju często bywają naprawdę bardzo podchwytliwe, zwłaszcza te, które można usłyszeć na początku programu, a także te, które są za sumy gwarantowane. Czy tej osobie udało się zbliżyć do głównej wygranej?

Żeby zdrowie dopisywało, w Wielkanoc warto zjeść kilka... Która odpowiedź na to pytanie z Milionerów jest prawidłowa i czy uczestnik był w stanie jej udzielić bez wykorzystania żadnego z kół ratunkowych? Propozycje, które przeczytał mu Hubert Urbański, brzmiały następująco: A) kurczątek, B) kotek, C) suczek, D) koników.

Żeby zdrowie dopisywało, w Wielkanoc warto zjeść kilka...

Tak brzmiało pytanie za 2 tys. zł. Uczestnik postanowił skorzystać z telefonu do przyjaciela, po którym wziął jeszcze pół na pół. Koniec końców zaznaczył B. Była to bardzo dobra decyzja, ponieważ odpowiedź B) kotek jest prawidłowa.

Czy wygrałbyś milion jak pani Katarzyna?

Pytanie 1 z 12
Do kuligu nieodzowne są:
Sekrety serialu Królowa i Konkwistador | ESKA XD - Hotplota #27
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE