Milionerzy: Żeby zdrowie dopisywało, w Wielkanoc warto zjeść kilka... 21.07.2021

2021-07-21 12:54 AW
Milionerzy
Autor: Materiały Prasowe

Żeby zdrowie dopisywało, w Wielkanoc warto zjeść kilka... Jak brzmi poprawna odpowiedź na to pytanie z Milionerów i czy znał ją uczestnik? Pytania w teleturnieju często bywają naprawdę bardzo podchwytliwe, zwłaszcza te, które można usłyszeć na początku programu, a także te, które są za sumy gwarantowane. Czy tej osobie udało się zbliżyć do głównej wygranej?

Żeby zdrowie dopisywało, w Wielkanoc warto zjeść kilka... Która odpowiedź na to pytanie z Milionerów jest prawidłowa i czy uczestnik był w stanie jej udzielić bez wykorzystania żadnego z kół ratunkowych? Propozycje, które przeczytał mu Hubert Urbański, brzmiały następująco: A) kurczątek, B) kotek, C) suczek, D) koników.

Żeby zdrowie dopisywało, w Wielkanoc warto zjeść kilka...

Tak brzmiało pytanie za 2 tys. zł. Uczestnik postanowił skorzystać z telefonu do przyjaciela, po którym wziął jeszcze pół na pół. Koniec końców zaznaczył B. Była to bardzo dobra decyzja, ponieważ odpowiedź B) kotek jest prawidłowa.

Sekrety serialu Królowa i Konkwistador | ESKA XD - Hotplota #27
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE