Milionerzy - widzowie OBURZENI złą odpowiedzią uczestniczki! Pytanie było aż tak proste?

2021-04-20 16:02 AW
Milionerzy
Autor: Materiały Prasowe

Chociaż Milionerzy emitowani są z przerwami już od wielu lat, program cały czas wzbudza ogromne emocje. Mimo że jego zasady są bardzo proste, teleturniej przyciąga przed ekrany bardzo dużą liczbę widzów. Fani Milionerów w każdym odcinku nie tylko mocno trzymają kciuki za uczestników i wyczekują kolejnego zwycięzcy głównej nagrody, ale również sami odpowiadają na pytania razem z graczami. Odcinki programu są więc szeroko komentowane - szczególnie gdy któremuś z uczestników powinie się noga.

Milionerzy - widzowie teleturnieju są zszokowani błędną odpowiedzią uczestniczki na jedno z pytań. Fanpage teleturnieju zalała fala komentarzy od widzów przekonanych, że pytanie, które otrzymała, było banalnie proste, i nie kryją oburzenia, że to właśnie na nim odpadła z dalszej gry. O jakie pytanie chodziło i czy rzeczywiście było tak banalne?

Milionerzy - widzowie OBURZENI złą odpowiedzią uczestniczki

Sytuacja miała miejsce w odcinku wyemitowanym 19 kwietnia 2021. Pytanie warte było 2 tys. zł i brzmiało: 'Ścisły post obowiązuje katolików dwa razy w roku. W Wielki Piątek i...' A propozycje odpowiedzi były następujące: A) w Wigilię, B) w Wielką Niedzielę, C) w Środę Popielcową, D) w Zielone Świątki. Uczestniczka nie była na sto procent pewna, jednak bez kół ratunkowych zaznaczyła odpowiedź A. Niestety, prawidłowa odpowiedź na to pytanie to C) w Środę Popielcową.

Na fanpage'u Milionerów pod postem z tym fragmentem odcinka rozpętała się burza. Na uczestniczkę teleturnieju posypały się gromy od widzów, którzy pisali, że są 'przerażeni poziomem i brakiem wiedzy'. Swoje zdanie wyraziło ponad dwieście osób, które nie kryły swojego oburzenia. Jednak - czy słusznie? Widzowie programu niestety bardzo rzadko zastanawiają się nad tym, jak duże emocje i jak ogromny stres towarzyszą uczestnikom zasiadającym w studiu na przeciwko Huberta Urbańskiego - a to z pewnością nie ułatwia odpowiadania na zadawane przez niego pytania. W Milionerach dużo zależy także od szczęścia i tego, czy dany gracz akurat trafi na pytanie z dziedziny, w której czuje się mocny.

Sztuczne słońce do walki z koronawirusem | ESKA XD - Mobmania #20
NAJNOWSZE