Milionerzy: We wzorze na życiowy sukces Einsteina Z to... 20.07.2021

2021-07-20 11:19 AW
Milionerzy
Autor: Materiały Prasowe

We wzorze na życiowy sukces według Alberta Einsteina A = X + Y + X, gdzie X to praca, Y rozrywka, a Z... Jak brzmi poprawna odpowiedź na to pytanie z Milionerów i czy znał ją uczestnik? Pytania w teleturnieju często bywają naprawdę bardzo podchwytliwe, zwłaszcza te, które można usłyszeć na początku programu, a także te, które są za sumy gwarantowane. Czy tej osobie udało się zbliżyć do głównej wygranej?

We wzorze na życiowy sukces według Alberta Einsteina A = X + Y + X, gdzie X to praca, Y rozrywka, a Z... Która odpowiedź na to pytanie z Milionerów jest prawidłowa i czy uczestnik był w stanie jej udzielić bez wykorzystania żadnego z dostępnych pozostałych kół ratunkowych? Propozycje, które przeczytał mu Hubert Urbański, brzmiały następująco: A) trzymanie języka za zębami, B) gorliwa wiara w Boga, B) wierność małżeńska, C) niezaciąganie języków.

We wzorze na życiowy sukces Einsteina Z to...

Tak brzmiało pytanie za 75 tys. zł. Uczestnik postanowił zaznaczyć B. Niestety, poprawna odpowiedź na to pytanie to A) trzymanie języka za zębami.

Sekrety serialu Królowa i Konkwistador | ESKA XD - Hotplota #27
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE