Milionerzy: uczestnik wykorzystał WSZYSTKIE KOŁA na jedno z pierwszych pytań! Było tak trudne?

2021-07-26 17:14 AW
Milionerzy
Autor: screen z Player.pl screen z Player.pl

Każdy uczestnik Milionerów marzy o tym, żeby wyjść ze studia z główną wygraną. Jednak zanim to nastąpi, trzeba odpowiedzieć poprawnie na 12 pytań, które często nie należą do najłatwiejszych. Zawodnicy mają do pomocy trzy koła ratunkowe, z których mogą skorzystać w dowolnym momencie przed udzieleniem odpowiedzi. Każdy gracz ma swoją strategię, w jaki sposób wykorzystać dostępne koła, a niejednokrotnie zdarza się, że do jednego pytania konieczne jest więcej niż jedno.

Tak było w przypadku zawodnika, którego grę mogliśmy oglądać w 402. odcinku Milionerów, w 8. sezonie. Mężczyzna bez większych trudności przebrnął przez pierwsze trzy pytania, jednak czwarte, warte 5 tys. zł., okazało się dla niego bardzo trudne i finalnie kosztowało go wszystkie trzy koła ratunkowe.

Milionerzy: uczestnik wykorzystał WSZYSTKIE KOŁA na jedno z pierwszych pytań! Było tak trudne?

Pytanie, które okazało się tak problematyczne, brzmiało: Który kraj w grudniu 2018 miał jednego prezydenta, a w 2019 już dwóch? Hubert Urbański odczytał następujące propozycje odpowiedzi: A) Egipt, B) Pakistan, C) Wenezuela, D) Ukraina. Uczestnik dość szybko podjął decyzję, aby skorzystać z pomocy publiczności. Mimo że w wynikach otrzymał jedno wyraźne wskazanie - aż 53% publiczności wskazało na C - mężczyzna nie był przekonany i zadzwonił do swojego przyjaciela. Jego znajomy pod telefonem nie był w stanie mu pomóc - nie był pewien odpowiedzi, jednak zasugerował, że on również zaznaczyłby C. Zawodnik uznał, że postawi wszystko na jedną kartę i wykorzystał ostatnie koło, czyli pół na pół. Koniec końców zaznaczył odpowiedź C) Wenezuela, która okazała się poprawna. Z jednej może dziwić zachowanie mężczyzny, który mógł zaznaczyć dobrą odpowiedź już po pierwszym kole, jednak publiczność w Milionerach ma również historię bardzo nietrafionych wskazań. Zdarzyło się nawet, że poprawną odpowiedź znało... tylko 2% osób zgromadzonych w studiu!

Sekrety serialu Królowa i Konkwistador | ESKA XD - Hotplota #27
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE