Milionerzy: Reszta jest milczeniem - czyje to ostatnie słowa? 15.07.2021

2021-07-15 12:30 AW
Milionerzy
Autor: Materiały Prasowe

Reszta jest milczeniem - czyje to ostatnie słowa? Jak brzmi poprawna odpowiedź na to pytanie z Milionerów i czy znał ją uczestnik? Pytania w teleturnieju często bywają naprawdę bardzo podchwytliwe, zwłaszcza te, które można usłyszeć na początku programu, a także te, które są za sumy gwarantowane. Czy tej osobie udało się zbliżyć do głównej wygranej?

Reszta jest milczeniem - czyje to ostatnie słowa? Która odpowiedź na to pytanie z Milionerów jest prawidłowa i czy uczestnik był w stanie jej udzielić bez wykorzystania żadnego z kół ratunkowych? Propozycje, które przeczytał mu Hubert Urbański, brzmiały następująco: A) Fortynbrasa, B) Poloniusza, C) Hamleta ojca, D) Hamleta syna.

Reszta jest milczeniem - czyje to ostatnie słowa?

Tak brzmiało pytanie za 40 tys. zł. Uczestnik postanowił poprosić o pomoc publiczność, po czym zaznaczył D. Była to bardzo dobra decyzja, ponieważ odpowiedź D) Hamleta syna jest prawidłowa.

Rolnicy. Podlasie. Ile zarabiają bohaterowie serialu? | ESKA XD - Hotplota #26
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE