Milionerzy: Najmniejsza liczba doskonała to... 15.07.2021

2021-07-15 12:39 AW
Milionerzy
Autor: Materiały Prasowe

Najmniejsza liczba doskonała to... Jak brzmi poprawna odpowiedź na to pytanie z Milionerów i czy znał ją uczestnik? Pytania w teleturnieju często bywają naprawdę bardzo podchwytliwe, zwłaszcza te, które można usłyszeć na początku programu, a także te, które są za sumy gwarantowane. Czy tej osobie udało się zbliżyć do głównej wygranej?

Najmniejsza liczba doskonała to...  Która odpowiedź na to pytanie z Milionerów jest prawidłowa i czy uczestnik był w stanie jej udzielić bez wykorzystania żadnego z dostępnych kół ratunkowych, jakie mu pozostały? Propozycje, które przeczytał mu Hubert Urbański, brzmiały następująco: A) 1, B) 5, C) 6, D) 28.

Najmniejsza liczba doskonała to...

Tak brzmiało pytanie za 75 tys. zł. Uczestnik postanowił zaznaczyć C. Była to bardzo dobra decyzja, ponieważ odpowiedź C) 6 jest prawidłowa.

ESKA XD #026 - MANESKIN, ROLNICY, PLAŻA i PROBLEMY Z KLIMATYZACJĄ
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE