Milionerzy: ma gładką korę mózgową bez bruzd i zakrętów.

2021-06-14 20:10 kg
Milionerzy
Autor: Materiały Prasowe

Ma gładką korę mózgową bez bruzd i zakrętów. Jak brzmi poprawna odpowiedź na to pytanie z Milionerów i czy znała ją uczestniczka programu? Pytania w teleturnieju nie należą do najłatwiejszych. Na szczęście uczestnicy mają do wykorzystania trzy koła ratunkowe - pół na pół, telefon do przyjaciela oraz publiczność. Czy uczestniczka wykorzystała dostępne koła, aby udzielić odpowiedzi na to pytanie?

Ma gładką korę mózgową bez bruzd i zakrętów. Która odpowiedź na to pytanie z Milionerów jest prawidłowa i czy uczestniczka była w stanie jej udzielić bez wykorzystania żadnego z dostępnych kół ratunkowych? Propozycje, które przeczytał jej Hubert Urbański, brzmiały następująco: A) szczur B) świnia C) delfin D) słoń. 

Ma gładką korę mózgową bez bruzd i zakrętów

Tak brzmiało pytanie za 500 tysięcy złotych. Uczestniczka nie znała poprawnej odpowiedzi, ale domyślała się, że może chodzić o wariant A) szczur. Postanowiła jednak, że nie będzie ryzykować i zrezygnowała z dalszej gry w teleturnieju. Okazało się, że poprawną odpowiedzią na to pytanie jest A) szczur.

Najprzystojniejsi aktorzy z tureckich seriali. TOP10 | ESKA XD - Hotplota #24
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE