Milionerzy: Jednostka monetarna Albanii to...

2021-07-19 12:07 AW
Milionerzy
Autor: Materiały Prasowe

Jednostka monetarna Albanii to... Jak brzmi poprawna odpowiedź na to pytanie z Milionerów i czy znał ją uczestnik? Pytania w teleturnieju często bywają naprawdę bardzo podchwytliwe, zwłaszcza te, które można usłyszeć na początku programu, a także te, które są za sumy gwarantowane. Czy tej osobie udało się zbliżyć do głównej wygranej?

Jednostka monetarna Albanii to... Która odpowiedź na to pytanie z Milionerów jest prawidłowa i czy uczestnik był w stanie jej udzielić bez wykorzystania żadnego z dostępnych pozostałych kół ratunkowych? Propozycje, które przeczytał mu Hubert Urbański, brzmiały następująco: A) lek, B) lej, C) lit, D) łat.

Jednostka monetarna Albanii to...

Tak brzmiało pytanie za 10 tys. zł. Uczestnik postanowił skorzystać z telefonu do przyjaciela i zadzwonił do swojej siostry, jednak ona nie był w stanie mu pomóc. Ostatecznie zaznaczył C. Niestety, poprawna odpowiedź na to pytanie to A) lek.

Sekrety serialu Królowa i Konkwistador | ESKA XD - Hotplota #27
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE