Blok Mikołajkowy

i

Autor: Materiały prasowe Polsat

Mikołajkowy Blok Reklamowy 2021 - o której godzinie oglądać w Polsacie?

2021-12-06 14:40

W poniedziałek 6 grudnia Telewizja Polsat wyemituje po raz osiemnasty Mikołajkowy Blok Reklamowy. Im więcej widzów będzie przed telewizorami, tym więcej pieniędzy zostanie przeznaczone dla chorych dzieci. W ubiegłym roku udało się zebrać prawie 1,6 miliona złotych. O której godzinie oglądać?

Mikołajkowy Blok Reklamowy 2021 - o której godzinie oglądać? Już po raz osiemnasty Polsat wyemituje specjalny blok reklamowy, z którego dochód zostanie przekazany na cele charytatywne. W poprzednim roku Mikołajkowy Blok Reklamowy obejrzało prawie 7 milionów widzów. Wielki sukces całej akcji sprawił, że udało się zebrać prawie 1,6 miliona złotych dla chorych dzieci. Łącznie, przez wszystkie lata zebrano ponad 22 miliony złotych. W tym roku nie mogło być inaczej i Polsat ponownie wystartuje ze specjalnym blokiem w Mikołajki. Im więcej widzów pojawi sie przed ekranami telewizorów o konkretnej godzinie, tym więcej pieniędzy zostanie przeznaczone na leczenie chorych dzieci.

Mikołajkowy Blok Reklamowy 2021 - o której godzinie oglądać?

Specjalny blok reklamowy przygotowany przez Telewizję Polsat zostanie wyemitowany w poniedziałek 6 grudnia o godzinie 18:45. 

NAJDŁUŻSZE SERIALE [Promyk nadziei/Kozacka miłość/Przysięga/Elif] RANKING | ESKA XD - Hotplota #33