Polska - Walia

i

Autor: AKPA Mecz Polska - Walia: transmisja w TV

Euro 2024

Mecz Polska - Walia: kiedy i gdzie oglądać finał baraży? Transmisja w TV i online

2024-03-22 12:04

Polska - Walia to mecz, który zdecyduje o udziale Polski w nadchodzących Mistrzostwach Europy w piłce nożnej. Impreza odbędzie się w Niemczech. Spotkanie z Brytyjczykami zadecyduje o tym, że Biało-Czerwoni znajdą się w gronie uczestników. Kibice będą chcieli śledzić ten mecz na żywo. Gdzie i kiedy będzie można go obejrzeć?

Polska - Walia to ostatni mecz reprezentacji Polski na eliminacjach do Euro 2024. Jeśli Polacy chcą wystąpić na tegorocznych Mistrzostwach Europy, muszą wygrać to spotkanie. To ostatni mecz barażowy, w którym Biało-czerwoni wystąpią po wygranym spotkaniu z Estonią. Tylko jego zwycięzca zmierzy się z najlepszymi w prestiżowym turnieju, który już za kilka miesięcy odbędzie się u naszych sąsiadów. Czy na stadionie w Cardiff Polacy będą mieli wystarczająco szczęścia? Na własne oczy chce to zobaczyć wielu widzów. Gdzie i o której oglądać mecz Polska - Walia? Mamy informacje o transmisji. Sprawdź kanał, na którym zostanie pokazany ten ważny mecz.

Polska - Walia: STATYSTYKI, BILANS, HISTORIA. Czy Polska pojedzie na Euro 2024?

Robert Lewandowski przed barażami, witały go dzikie tłumy

Polska - Walia: data i godzina

Kiedy odbędzie się mecz Polska - Walia, który zadecyduje o udziale Biało-czerwonych w Euro 2024? Spotkanie odbędzie się zaledwie kilka dni po starciu z Estonią. Finał baraży odbędzie się w Cardiff we wtorek, 26 lutego 2024. Pierwszy gwizdek usłyszymy o godzinie 20:35.

Polska - Walia: transmisja w TV i online

Mecz Polska - Estonia będzie można obejrzeć za darmo w telewizji. Transmisją wydarzenia zajmie się Telewizja Polska. Spotkanie Biało-czerwonych w ramach baraży przed Euro 2024 będzie można obejrzeć na antenie TVP1. Relacja będzie dostępna również w TVP Sport, a także w internecie na stronie sport.tvp.pl i w aplikacji TVP Sport.