Matrix 4 - poznaliśmy obsadę? Zaskakujące przecieki dotyczące nowej części hitu

2019-06-24 11:15
Matrix
Autor: East News

Matrix 4 powstanie szybciej, niż nam się wydaje? Taką nadzieję mają dziesiątki fanów serii na całym świecie. Pierwsze wzmianki o tym, że w planach jest czwarta część Matrixa, pojawiły się już parę ładnych lat temu. Przedstawiciele sióstr Wachowskich zdementowali te pogłoski, jednak obecnie pojawiły się nowe przecieki, które sugerują nie tylko, że lada dzień mają ruszyć zdjęcia do filmu, ale także zdradzają część obsady Matrix 4!

Matrix 4 - co już wiadomo o najnowszej części serii? Pierwsza część Matrixa trafiła na ekrany kin w 1999 roku i błyskawicznie zyskała miano filmu kultowego. Produkcja doczekała się dwóch kontynuacji - Matrix Reaktywacja oraz Matrix Rewolucje, które zostały przyjęte nieco chłodniej. Czy Matrix 4 ma szansę dorównać pierwszej części sprzed 20 lat?

Matrix 4 - co wiadomo o filmie?

Jak podaje serwis movieweb.com, fani serii znów mogą mieć nadzieję, że kolejny Matrix powstanie. Co ciekawe, początkowo mówiło się wyłącznie o kontynuacji historii - teraz z przecieków wynika, że Matrix 4 może być także rebootem pierwszej części. Jak czytamy na movieweb.com, za reżyserię odpowiadać ma Lana Wachowski, obecnie trwają ostatnie prace nad scenariuszem, a niebawem w Chicago rozpoczną się zdjęcia.

Główną rolę w filmie ma zagrać Michael B. Jordan, aktor znany m.in. z roli Erika Killmongera w Czarnej Panterze czy Adonisa Johnsona w Creed. Co ciekawe, bardzo możliwe, że w Matrix 4 zobaczymy także Keanu Reevesa. Mimo że aktor ma obecnie sporo zobowiązań zawodowych, zapowiedział, że chętnie powróci do projektu, o ile za kamerą ponownie staną siostry Wachowskie. Niestety jak na razie nieznana jest nawet przybliżona data premiery filmu.

NAJNOWSZE