MATKA - nowy serial Polsatu będzie hitem? To polski kryminał w gwiazdorskiej obsadzie!

2022-11-29 16:43 Leon Pietrzak
Matka
Autor: Materiały prasowe

Nadchodzi kolejny polski kryminał, który może nieźle namieszać. "Matka" to kolejna propozycja od twórców Rysy, Układu i Szadzi, która trafiła do biblioteki Polsat Box Go. Ile będzie odcinków? O czym jest nowa produkcja? Sprawdzamy!

Jeszcze w listopadzie 2022 obejrzymy nowy serial Polsatu - "Matka". To nowy i wciągający thriller psychologiczny od twórcy "Szadź" i "Ultraviolet". Produkcja jest pełną napięcia i tajemnic historią kryminalną, która jednocześnie dotyka ważnych i często objętych tabu problemów społecznych. W obsadzie znaleźli się m.in. Olga Bołądź, Łukasz Simlat, Marcin Kowalczyk, Maria Pakulnis i Olaf Lubaszenko. Kiedy oglądać? Ile będzie odcinków i co jeszcze wiemy o projekcie?

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Tomasz Kot z kolejną metamorfozą! Fani zszokowani wyglądem aktora

Jak się kręci sceny łóżkowe? 365 dni i nie tylko | To Się Kręci #7

MATKA - o czym jest serial?

Serial „Matka” to historia wielkiej, tragicznej tajemnicy, która wciąga bez reszty. Główna bohaterka Agnieszka Nolińska (Olga Bołądź) stara się pogodzić z samobójczą śmiercią 12-letniego syna. Po kilku latach od tragedii jej mąż Jacek (Łukasz Simlat) otrzymuje propozycję pracy w Holandii. Rodzina postanawia wówczas rozpocząć życie na nowo. Jednak przed wyjazdem niespodziewanie z Agnieszką kontaktuje się Rafał (Marcin Kowalczyk), który wiele lat temu był bohaterem jednego z jej reportaży i aktualnie odsiaduje wyrok za morderstwo. Mężczyzna sugeruje, aby dziennikarka ponownie przyjrzała się jego sprawie. Gdy Agnieszka angażuje się w pozornie wyjaśnioną historię, odkrywa, że morderstwo, o które został oskarżony Rafał, jest powiązane ze śmiercią jej syna. Zamiast wyjechać z kraju rozpoczyna obsesyjne poszukiwania oprawców swojego dziecka.

Sonda
Filmy w kinie czy w streamingu?

MATKA - obsada, ile odcinków, gdzie oglądać?

W rolach głównych będzie można zobaczyć również m.in.: Olafa Lubaszenkę, Marię Pakulnis, Szymona Gierszewskiego i Małgorzatę Pieczyńską. Za reżyserię serialu odpowiada Piotr Trzaskalski („Edi”, „Mój rower”, „Mistrz”). Scenarzystą wiodącym i pomysłodawcą projektu jest Igor Brejdygant („Rysa”, „Układ”, „Ultraviolet”, „Szadź”), a drugim scenarzystą Bartosz Janiszewski („Ultraviolet”, „Wataha”). Serial "Matka" liczy 8 odcinków. Premiera w środę 30 listopada 2022 na Polsat Box Go.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE